Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot javasoltok?

Milyen tápot javasoltok?

Figyelt kérdés
Két kutyusunk van, az egyik két éves, közepes testű, keverék, a másik 9 hónapos, szintén közepes keverék kutyus. Jó minőségű, de megfizethető élelmezést szeretnék számukra biztosítani.
2012. jan. 18. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Happy Dog, Acana, Orijen, Belcando, Eukanuba, stb.

Ezek mind jó minőségű tápok!


Én a Happy Doggal etetek, nekünk ez bevált.

2012. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyit tudnál rájuk szánni?

Itt egy félkész összehasonlító táblázat néhány táppal, hogy kb. mennyibe kerülne a kutya etetése:

[link]

Az etetési útmutatókat és az árakat is a netről szedtem, boltja és kutyája válogatja, de egy alapot szerintem ad.

Tudnék ajánlani többfélét is, de nézd meg mennyit szánnál rá és abból válaszd ki a neked legjobban tetszőt.

Persze ezeken kívül még van rengeteg jó táp! Csak eddig ennyit sikerült összegyűjtenem.

2012. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Happy Dog


Én is ezzel etetek, nagyon jó minőségű de még is megfizethető.

2012. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó ez a táblázat. Nem kötekedek, csak ha bővíted, akkor szólok, hogy a Happy Dognak pont a jobb tápjai nem kerültek bele :)
2012. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

M.-H. Alexandra:

Ha valaki segít kibogarászni azokat, akkor szívesen beleírom (a HD oldalán az etetési útmutatón teljesen más képek vannak és nincs odaírva a nevük, mint a tápoknál, ott viszont nincs etetési...)

Vagy ha azzal etetsz és megírod nekem az is jó.

Esetleg bárki bármit hiányol, ha megadja az adatokat bővítem, meg amúgy is, de azért nem 2perc volt idáig se eljutni :)

2012. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A www.vakkant.hu-n többnyire fent vannak az etetési útmutatók, egy párra mindjárt rákeresek neked, amikkel én etettem :)
2012. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Happy Dog Supreme Maxi Baby

[link]


Happy Dog Supreme Maxi Junior

[link]


Happy Dog Supreme Maxi Adult

[link]

2012. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Medium Adult

[link]


Medium Junior

[link]


Medium Baby

[link]



Adult Mini

[link]


Baby+Junior Mini

[link]

2012. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kell vmi segítség, írd meg priviben, mit nem találtál, aztán ahogy időm engedi, keresgélek :)
2012. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi! Jó ez az oldal, a felnőtt HD tápokból párat beírtam, táblázat frissítve :)

Oké, köszi majd írok!

2012. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!