Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ami jó az embernek, az jó a...

Ami jó az embernek, az jó a kutyának is (fogkőprobléma)?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el, nem vagyok kezdő gazdi, csak most tanácstalan kicsit, mert féltem a kutyám, ami természetes.

Tanácsra lenne szükségem, mi szerint a kutyám ínye valamiért duzzadt és sötétül.Voltunk már vele doktornál, aki írt fel gyógyszert és adott neki egy szurit, sajnos úgy váltunk el, hogy ha nem javul, bizony bódítani kell és leszedni az ínyét.

Kutyám 10 éves, nem szeretném ismét bódítani, mert elég veszélyes már ilyen korban és nem is olyan régen volt fogkőleszedése(szintén bódítással).

Ha zsályával vagy más fogíny gyógyításához szükséges gyógyfüvekkel "kenegetném"neki,nem ártanék neki??

A kedve nem változott és szerencsére enni is ugyanúgy szeret:)Ezért sem szeretném kitenni egy ilyen drasztikus beavatkozásnak.

Válaszaitokat és tapasztalataitokat előre is köszönöm!


2012. jan. 19. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nemtom.Szerintem kérdezd meg az orvosodtól.DE NE ADD BE NEKI ELŐTTE KÉRDEZD MEG.
2012. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát meg lehet próbálni, de előtte kérdezd meg a dokit.


és isten ments, hogy rosszat gondoljak róla, csak tapasztalom, sok sok állatorvos akkor is drágább eljárást javasol, amikor arra nincs szükség.


merre laksz?


tudnék ajánlani egy nagyon jó, de olcsó dokit, aki embergyógyszert szokott felírni, ha van rá mód...


az én állataimmal már többször tett "csodát".


minden esetre én megmutatnám a helyedben más orvosnak is...

2012. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fejér megyében lakom!
2012. jan. 19. 14:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddig válaszokat:)
2012. jan. 19. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán kipróbálnám. A gyógynövények nem hiszem, hogy ártanának a kutyának, főleg, hogy egyes tápokban is benne vannak. Még jó porcos marhacsontot tudok javasolni, az én 10 éves kutyámnál nagyon sokat segít a fogkő megelőzésében. És természetesen kérdezz meg egy másik orvost is.
2012. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!