Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e adni az edzett,...

Torgils kérdése:

Lehet-e adni az edzett, rendszeresen futtatott kutyának emberi használatú tömegnövelőt vagy fehérjéket?

Figyelt kérdés
Hallottam pár ismerősömtől hogy adnak a Staffiknak és láttam is hogy néznek ki....elég szépek!
2012. jan. 17. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hova tart a világ? Már kutyának is adnak ilyet? Pff..
2012. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az embereket...
2012. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól van , akkor adj neki, de utána ne jöjj ide kérdezősködni, hogy mitől halt meg a kutyád.
2012. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy normálisan mozgatott kutya izomtömege, súlya, külleme olyan lesz, ami közel van az ideálishoz. Vagyis az ízületei, csontjai számára az optimális.


Semmi szükségük nincs ezekre, nem lesz jobb nekik, sőt... Szóval a válaszom NEM.

Aki szereti az állatát, azt adja neki, ami az állatnak a legjobb. Az emberi tömegnövelők pedig nem tartoznak ebbe a kategóriába.

2012. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Vesebaj, májkárosodás, gyomorproblémák ...

KUTYA, nem kísérletinyúl.

2012. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Szent Kleofás, ilyet még nem pipáltam.

NEM!! Vagy ha igen, ne csodálkozzon, ha a kutyáját 6 éves korában elviszi a vesebaj.

Ha szépen izmolt kutyát akar az ember, járjon vele naponta sétálni, vigye változatos terepre futni, hegyen-völgyön, úsztassa sokat, húzasson vele súlyt, tegye ki minél többféle, de mérsékelt terhelésnek.

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem emberben is jobban bejönnek az olyan pasik (lány vagyok, tévedés ne essék) akik aktívan sportolnak és arányos, karcsúbb alkatúak, mint a felfújt, kondigépeken gyúrt izomemberek.

2012. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Értem! Úgy olvasom nagyon elítélitek. Erre voltam kíváncsi!!!

Nekem úgy mesélik, hogy ez teljesen természetes, meg ajánlják is, állandóan stuffolnak vele.

Én jelen állás szerint jó minőségű táppal etetem kutyámat(Hills,lehet kipróbálom később az Acanát vagy Orijent) illetve napi egyszeri rizs+marhahús keveréket adok neki. Most kapja meg utolsó oltását és nosza megyünk futni.

Köszönöm szépen a segítséget, tuti nem adok neki ilyen cuccokat!

Köszi mégegyszer!

2012. jan. 18. 14:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó oltását? Ezek szerint kölyök kutyusod van?
2012. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan beteg lelkű emberek adnak ilyesmiket nekik, akik korábban állatviadalokon élték ki magukat, vagy akiknek a sikerélménye napi szinten a 0 és a -5 közt ingadozik, így a kutyájuk izomtömegével akarnak villogni. Mint minden ilyen ostoba divatnak, ennek is megvannak a jóhiszemű követői is valószínűleg, de Te, kérdező, ne tartozz közéjük! Játssz a kutyusoddal, később viheted agilityzni, túrázni, és biztosan gyönyörű és egészséges, erős kutyád lesz! :)
2012. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!