Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyát sétáltatok?

Jack Jonson kérdése:

Ha kutyát sétáltatok?

Figyelt kérdés

ha kutyátsétáltatok, jön valaki szembe velem, nincs megkötve a kutyája és összekapnak akkor mit kéne csinálnom?

ha elhúznám az ugrik utána.

Vagy ha belerugok eggyet az segít, mondjuk megtalpalom :D ?

ilyen kis szobakutyákról van szó


2012. jan. 19. 17:48
 1/9 Catz ***** válasza:
Én kerülök nagy ívben, ha meg odajön, akkor dobbantok és odaszólok, hogy takarodj! Ha ez sem segít, akkor engedem a kanomat :-), hogy odamorduljon neki. Na akkor gazdik már észbekapnak. Pesrsze, ha normális a kutya, akkor mehetnek az enyémekkel játszani :)
2012. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de az utcán nem gáz ha odadobbantok és mondom hogy "takarodj"? a gazdája meg nézne
2012. jan. 19. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Miért? Az nem lenne gáz, ha belerugnál egy másik kutyába? Elég szánalmas és gyáva vagy, hogy egy kistestű kutyát megrugdosnál.
2012. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem hanem talpal :D

csak hülyeségböl irtam

2012. jan. 19. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A tiéd kistestű vagy a másik?

Mert ha kistestű szobakutyád van és jól szocializálod (nem ugat agresszívan a nagyobb kutya képébe) akkor a nagyobbak nem fogják bántani.

Ha meg a tiéd a nagy és a támadó kicsi, mivel egy normális kutya nem bántja a sokkal kisebbet, én hagynám, hagy jöjjön rá. Legfeljebb az enyém két morgásból lerendezi vele.


Ha két kutya komolyabban verekszik, elég kevés a biztonságos mód a szétválasztásukra.. Én megelőzni próbálom, közéjük állni, rászólni a sajátomra, hogy vegyen vissza. Ha én vagyok a főnök, nincs balhé. Persze ez a másik kutyától is függ.

2012. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens megoldás, gratulálok az ötletedhez.
2012. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mind a 2 kicsi

hiába huzom el utána ugrik

végső esetben dezodor spray + öngyújtó :D

aszt megpörkölöm,:D áh nem,

na de mér nem lehet pórázon vinni?

2012. jan. 19. 20:01
 8/9 anonim ***** válasza:

A hosszabb választ adó vagyok. Ha mindkettő kicsi, akkor egyszerű, ha úgy látod verekedés lesz belőle, akkor vedd fel a tiéden. Egyébként meg szocializáld, és lerendezik.


Ez nem olyan dolog amit gázsprayvel és főleg nem öngyújtóval kéne megoldani..

2012. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, 5 éve van kistestű kutyám, és még soha nem támadott ránk más kistestű kutya. Nem azt mondom, hogy soha nem volt acsarkodás, de az valahol normális.

Mit értesz az alatt, hogy összekapnak? Szerintem Te még nem láttál olyat, amikor két kutya tényleg összeverekszik...

2012. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!