Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyeken fajtatiszta...

Menhelyeken fajtatiszta kutyák is vannak vagy csak keverékek? Pl. Mopsz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 13:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Öhm... A menhelyeken tájékoztatnak, és nem fogják eltussolni, ha beteg a kutya. Az Én kutyusom diszpláziás, és ezt közölték is velem, mielőtt örökbe fogadtam (mellesleg már rég tudtam róla, hogy az). Tehát ha beteg a kutya, el fogják Neked mondani.
2012. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
27%
Egyik ismerősömhöz úgy került egy mopsz, hogy a tenyésztő közölte, hogy ha nem viszi el valaki, akkor mehet a menhelyre, mert az egyik szeme láthatóan nagyobb mint a másik, és ilyen "hibás" kutyával nem tud mit csinálni...és tényleg rendes tenyésztőről van szó, nem szaporítóról.
2012. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Akiteki ***** válasza:
67%
Ez tévedés. Rendes tenyésztő ilyet nem mond.
2012. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
48%
Tenyésztők között is lehet találni szerintem olyat aki csak a saját érdekeit nézni és nincs benne elhivatottság a fajta iránt. Azért ezen az oldalon úgy vettem észre elég nagy az elfogultság a tenyésztőkkel szemben. Biztos a többségük tisztességes, elhivatott, akik nem csak azért tenyésztik az adott fajtát, hogy jól meggazdagodjanak belőle. De mint ahogy az élet minden területén, minden szakmában, hivatásban, biztosan itt is lehet találni szemét embereket.Gondolom a válaszoló a "rendes" szót nem abban az értelemben gondolta, hogy rendes ember.
2012. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
De szerintem ezen kár vitatkozni, főleg itt, mert nem ide tartozik. De hogy a kérdésre is válaszoljak: én szoktam vinni eleséget a helyi menhelyre és előfordul 1-2 fajtatisztának mondható kutya, de igen kicsi az esélye, hogy pont egy mopszot találj valahol.
2012. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ez a mopsz fajtatisztának tűnik, de nem vagyok benne biztos: [link]
2012. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Igen, ez tényleg fajtiszta. Ezek szerint előfordulhat mopsz menhelyen is:) Bár nagyon ritka.
2012. jan. 31. 11:38
 28/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nagyon tévedsz, a menhelyen lévő összes kutya fajtiszta. Viszont nem mind fajtatiszta.
2012. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Akiteki ***** válasza:
Te meg pucold meg a monitort.
2012. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!