Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyésztök a szerződésben...

A tenyésztök a szerződésben mit szabnak meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 19:38
 1/5 Akiteki ***** válasza:
100%

Elég tág a kör, van aki ezt, van aki azt.

Általában mindenki ragaszkodik hozzá, hogy a későbbiekben is információja legyen a kutyáról.

Garanciát adnak az örökletes betegségekre és hogy a kutya megkapta a szükséges oltásokat és egyéb kezeléseket. Ezen kívül még rengeteg minden lehet akár a tartásra, akár a tenyésztésre vagy a kiállításokra vonatkozóan.

2012. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából amit akarnak. Nagyon változatos. A kutyámhoz "járt" szerződésből idézek:

Látogatási lehetőségek a tenyésztő oldaláról, állandó kapcsolat, időnkénti találkozás vele, jó minőségű táp használata, megfelelő szocializáció (kutyaovi, kutyasuli), ivartalanítási kötelezettség x kor fölött (hobby kutyánál minél hamarabb). Tilos láncon tartani, bizonyos ételeket adni (csöves csont, csoki, stb.), és még jó néhány kikötés. :)

És egy kis vélemény, én legszívesebben minden kutyát, a tk-vel nem rendelkezőket is csak szigorú feltételek mellett adnám el.

2012. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nála a tartási feltételek, a tenyészétésbe vétel feltételei, a kapcsolattartás, elővételi jog fenntartása. ezek bármelyiknek elmulasztása esetén a kutyát visszaveszem.
2012. jan. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Elnézést, hogy "tenyésztököt" írtam, tenyésztőt szerettem volna, csak az iPad nincs oda a hosszú ő-ért. (Csupán azért írom le, mert már kaptam ezért egy trágár e-mailt -.-")

2012. jan. 25. 15:54
 5/5 Akiteki ***** válasza:
100%
A tenyész tök is egy szép növény lehet:)))
2012. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!