Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miben vittétek haza a kölyökku...

Miben vittétek haza a kölyökkutyát?

Figyelt kérdés

Egyedül mennék érte, de nem tudom miben vigyem haza. Kézben nem tudom, mert vezetek.

Ti hogy vittétek haza a kutyátokat? Esetleg hívjak magammal valakit?


2012. jan. 20. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem is egy doboz a legmegfelelőbb, bár függ a kiskutya méretétől is! mert ha nagy, akkor kimászik, felborul :)

a szállítódoboz a legjobb, és így megszokja egyből :)


valamelyik ebecske nem bírja az autót, és rókázik!

készülj fel ilyen esetre is.

2012. jan. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vagy egy kis párnát teszel az autóba és ráteszed
2012. jan. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*a párna egy dobozban van.
2012. jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi vittünk egy nagy takarót, amivel a hátsó ülést letakartuk és egy plédet, amit az ölembe tettem. A kutya meg velem volt a hátsó ülésen. Szépen elaludt, úgy hogy a fejét az ölembe hajtotta /volt nálunk doboz is, de abból kimászott és az ölemben sem akart megmaradni/. Természetesen nem egyedül mentem és volt aki vezessen.
2012. jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen összecsukható műanyag dobozunk, abba raktunk törölközőt meg rongyokat, és úgy vittük haza elég messziről autóval. Egész úton simogattuk, ő meg békésen aludt. :)
2012. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!