Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya ivartalanítását el...

Kan kutya ivartalanítását el lehet rontani?

Figyelt kérdés

Tegnap ivartalanítottuk a kan kutyánkat. Én úgy tudom, hogy a herét és a herezacskót is el szokta távolítani az orvos. Viszont úgy látom, hogy a "dudor" még mindig ott van. Az a heréje lehet? Vagy hülyeségeket írok?

Csak azért vannak ilyen félelmeim, mert most hallottam az egyik ismerősömnél, aki szintén ehhez az orvoshoz vitte a kutyáját, hogy ivartalanítás után tüzelt a kutyája. Félek, hogy kókler az orvos.


2012. jan. 21. 07:50
 1/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Mostanában divat, hogy a zacskót meghagyják. Hogy ez mire jó, azt nem tudom, kérdeztem az orvosom, ő sem tudta megmagyarázni. Szerintem marhaság, csak táptalaja lehet valami fertőzésnek az ott lifegő üres zacskó.
2012. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sohasem távolították el a zacsit. Idővel vissza is húzódott, mintha sosem lett volna. De elrontani nem lehet, csak be van dagadva a helye, azért tűnik úgy, mintha még ott lenne. A szukáknál más a helyzet, azt el lehet rontani. Én is most ivartalaníttattam másodjára, mert tüzelt.
2012. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is kétesélyes volt a dolog (az én kutyusom szerdán lett ivartalanítva, kan). Aztán végül nem hagyta meg a zacsit.
2012. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Láttam már olyat, hogy a lifegő bőrlebeny beleakadt valamibe. Teljesen felesleges bohóckodás, csak a gazdi kedvéért, aki félti a kutyája golyóit. Pedig a kutyák nem fogják egymást cikizni a téren, hogy az egyiknek nincs ott semmi.
2012. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent el lehet rontani, de a herélést ritkán szokták. Ha nem bízol az eredményben, mutasd meg a kutyát egy másik állatorvosnak.
2012. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!