Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám elvárja, hogy én...

A kutyám elvárja, hogy én menjek utána, ha szabadon van. Így csináltam, szerintetek így jó?

Figyelt kérdés
Éppen havat lapátoltam egyik nap és akkor is kint voltak a kutyák. A kicsi ott volr körülöttem, de a nagy már elindult az utca másik végére. Hívtam füle botját sem mozdította, és bementem hangosan becsaptam a kaput. Erre felfigyelt, látta, hogy nem vagyok ott és vissza rohant, várta, hogy beengedjem. 2-3 percig nem engedtem be.
2012. jan. 21. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jól. Remélhetőleg kellően megszeppent, hogy többször ne vagánykodjon a saját szakállára.
2012. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy jó módszer volt, ha csak azt akartad elérni, hogy ebben a helyzetben hallgasson rád. De ha egyébként is elvárnál tőle engedelmességet meg biztos behívást, akkor közel sem elég :)
2012. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!