Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktattad a kutyádat...

Hogy szoktattad a kutyádat arra, hogy póráz nélkül jöjjön melletted?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván csak azoknak szól, akik így sétáltatják az ebet. Szeretném én is erre szoktatni a kutyámat, az az ötletem támadt, hogy ha jön mellettem szépen bizonyos időközönként kapja a virslit, és akkor talán nem megy el. Az a baj, ha elengedem őt, szaladgál az utcán, mint az őrült, erről szeretném a virslivel lenevelni. Szerintetek jó megoldás?
2012. jan. 22. 16:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Le van mozgatva elég szépen: napi egy- másfél órát rohangálhat a határban.
2012. jan. 22. 18:14
 22/26 Akiteki ***** válasza:
100%

Off: Szilvi: Ez még akkor volt, mikor Pesten laktunk. Ott meg azért elég sok a futóbolond.:))

On: Kedves kérdező: A szabadon láb mellett követés egy olyan magasfokú engedelmességi gyakorlat, amit a kutyasuliban is a haladó csoportban gyakorolnak. Folyamatos szigor, ellenőrzés kell hozzá. Nem fogod tudni magadtól úgy megtanulni és megtanítani, hogy még sosem volt kutyád. Ezért mondtam az iskolát.

2012. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
44%
Te direkt nem érted, amit mondok, vagy trollkodsz? Nem azt mondtam, hogy nincs mozgatva, hanem azt, hogy tanítás ELŐTT mozgasd, és a MEGFLELELŐ HELYEN, ahol nem veszélyes addig se, amíg nem tudod még kontrollálni.
2012. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Szilvi & Argos ***** válasza:
Pesten lakok...tudom :D
2012. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Én tökéletesen megértettem, amit mondasz, ez alap, hogy lemozgatás után tanítom, szerintem te értettél félre engem. Mindenesetre nem kell így felkapni a vizet, nyugi:)

A többieknek köszönöm szépen a válaszokat (kivéve a macskást:D).

2012. jan. 22. 19:32
 26/26 anonim ***** válasza:
De ha meg nem akarsz belekötni, akkor ne tedd basszus :) Ilyenkor sosem tudom eldönteni, hogy egy hülyével beszélek,v agy én vagyok hülyének nézve...
2012. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!