Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném kutyámat erősíteni,...

Szeretném kutyámat erősíteni, szélesíteni milyen módszereket ismertek? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
itt a jóidő természetesen viszem úszni,mert az jó! futni most is futvelünk! de súlyokkal szertném vannak esetleg ilyen felszerelések?hol lehet kapni?
2009. máj. 28. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj,de biztos vagy benne,hogy neked feltétlenül kutyát kell tartanod? A kutya tudja,hogy neki mennyi mozgás esik jól,annyit fog mozogni. Ha súlyokat aggatsz rá,csak tönkreteszed az izületeit. Lehet,hogy baromi menő,de a kutyának kínzás!
2009. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Súlyokat akarsz rátenni? Az miért jó szegénynek? Legszélesebb akkor lesz, ha úthengerrel átmész rajt.....

Mozogjon sokat, kapjon jó/és elég kaját, aztán elég széles lesz!

Gondolom AmStaff....

2009. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Én dombon le-fel futattom frizbivel és imádja. Tiszta izom, nagyon szép. A súlyokkal elvetetted a súlykot. Játszani kell azzal a kutyával, nem edzősködni.
2009. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Éppen a napokban láttam egy műsort. A 2 éves súlyhúzó kutyának már el vannak kopva az izületei. Képzeld, mi lesz később! Tényleg kínzás szerintem, egy kutya nem erre való, hacsak nem szánhúzóról van szó.

Üdv.

2009. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos abban nemtudok segíteni, hogy hol lehet ilyen felszereléseket kapni, de keress rá a google-ra. Úgylátom, jól lemozgatod a kutyádat, viszont ha veszel súlyokat vigyázz mindig a fokozatosságra, nehogy hirtelen megerőltesd a kutyád. Én mindenképp ajánlom neked a POWER SHOW-T (itt van a bulltipusú terriereknek: magasugrás, gyosrsasági súlyhúzás, kötélhúzó verseny) Érdemes elmenned egy ilyen versenyre, az ottani emberektől nyugodtan kérhetsz tanácsot, hogy otthon hogyan készítsd fel, meg ilyenek. Remélem azért valamiben segítettem.
2009. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Tegyél a kajájába danabolt :D
2009. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen amstaffról van szó,nem érdekel ki mit gondol én tudom mit csinálok nem kínzom,kizárólag úgy csnálom h ne terheljem túl beleszólásotok meg ninsc h mit akarok! köszönöm annak a válaszolónak a választ aki POWER SHOWról beszélt! szeretnénk később inditani majd magasugrásban mert hálistennek nagyon nagyon jó rugóval rendelkezik a kutya! és járni is szeretnénk majd ilyen helyekre,és persze fokozatosan emelném a súlyt nála. fontos h neki mi a jó meg nem 10 klókra gondoltam én hanem csak egy pár kiló amivel futna egy kicsit meg úszna ezzel nem teszem tönkre a kutyát! KRITIKÁRA,ROSSZ INDULATÚ BESZÓLÁSOKRA NEM VAGYOK KIVÁNCSI!
2009. máj. 28. 13:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nemcsak a mozgás,hanem a megfelelő táplálás is erősiti a kutyát.

Megfelelő fehérje mennyiségre van szüksége ahhoz hogy az izmai erősek legyenek,a csontozata szilárd legyen.

A munkakutya tápok, high energie tápok jók erre.

De nem szabad túl etetni se!

2009. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Nahát, hogy Te mekkora bunkó vagy!!!!!!!!!!!!

Tanácsot kérsz, utána meg ilyen stílusban válaszolsz!

Aztán ne csodálkozz, ha a kutyádat pár év múlva majd pisilni is ölbe kell majd kivinni.

Szánalmas.

2009. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

látom itt is van 1-2 hozzáértő ember...pff. amint olvastátok a kérdező nem azt mondta h túl terhelné a kutyát. nekem is ilyen kutyám van és tényleg vigyázni kell h fokozatosan legyen szoktatva. olyan tápot kell választani amiben eleve van az izületerősítő anyag. legalább ő kérdez és nem egyből rak rá cuccokat, de látom hogy itt 1-2 hsz-en kívül a kérdésre nem tudta megadni a választ senki sem, cask fikázni tud. ha ismernék az ilyen kutyákat és tudnák h mikor kell elkezdeni az ilyen sportot és mit bír a kutya akkor nem lenne senkinem sem ekkora pofája. és szerintem jogos a felháborodása, úgy látom utolsó válaszoló te már ebbe is csak azért kötsz bele h írhass ide valamit.na EZ szánalmas, ahogyan te a hozzánemértéseddel írod a véleményedet! és én sem hagynám szó nélkül ahogy fikáznak az olyanok akiknek semmi közük a dolgokhoz. és megkérdezném hogy MILYEN stílusban?! nem egyből azzal kezdte hogy BUNKÓK... na hát ennyit rólad.

egy sztafi gazda

2009. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!