Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka, hogy remeg a...

Mi lehet az oka, hogy remeg a kutyusom? Milyen okai lehetnek a remegésnek?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem először észre. Máskor is szokott így reszketni, de akkor hideg volt, gondolom fázott. Most pedig benn a lakásban remeg, elég gyakran. Azt mondta még régebben állatorvos, hogy ha álmában remeg, az normális.

Arra gondoltam, hogy most nekem is ilyen stresszes, ideges időszakom van, ez átragadhat rá is...?

Vagy ami még bajos lehet, hogy éjjel bent alszik a szobában velem, de én sokszor egész éjjel fenn vagyok, nyilván zavarja ez valamilyen szinten, gyakran felébred miattam. De végülis tud aludni, csak nem olyan nyugodtan. Ez baj lehet?

Vagy ez vmi szervi baj lehet?


2012. jan. 23. 06:34
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is foxim van csak drótszőrű. Ez teljesen természetes náluk. Amolyan... izgatottság :)
2018. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!