Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha sokszor kell otthon...

Baj, ha sokszor kell otthon hagynom a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyám. Shih-Tzu fajta. Elég nyugodt típus, pedig még fiatal, de én pont ezt szeretem benne. Na mind1, a lényeg az, hogy sokszor kényszerülök otthon egyedül hagyni, mert mindig van valami dolog. Ti mit tanácsoltok? Mit kéne tennem ez ügyben?
2012. jan. 23. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok embernek van kutyája,és az emberek általában normális körülmenyek között dolgoznak is.

Vidd magaddal ahova csak lehetséges.Ha egyedül is marad otthon naponta több órát,az normális.Addíg ő alszik,vagy játszik.

2012. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy baj. Ha foglalkozol vele, kárpótlod az egyedüllétért, akkor nem baj. Ne mondja nekem senki, hogy mindenhová követi a kutya. Az oké, ha boltig, vagy parkig elviszi, de minden eb van egyedül. Az én kutyám kifejezetten szeret maga lenni. Ilyenkor elnyúlik, és pihen. Amire hazaérek a munkából, újult erővel vághatunk neki a sétának. Aludni igazán csak egyedül tud, ezt észrevettem. Szóval ne parázz, nincs probléma
2012. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Joros krisztina Tina ***** válasza:

semmi gondnem lessz ha otthon hagyod ne aggodj!

tudom hogy hujeseg!de hany eves vagy?en 9!

2012. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én 12. Naponta többször kell otthon hagynom suli, rajzszakkor, vagy épp matek korrepetálás miatt. De amikor otthon vagyok, akkor tanulás után igyekszek minél többet foglalkozni vele, de valamikor lelkiismeret furdalásom van, hogy nem mindig sikerül túl sok ideig az együttlét. Bár valamelyik nap elvittem sétálni, ma pedig épp kutyakozmetikushoz. És szerencsére mivel most épp tavaszi szünet van, több időt tudok vele tölteni.
2012. ápr. 1. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!