Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülne egy ilyen...

Mennyibe kerülne egy ilyen házőrző?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kan, kölyök tervuren-t. Mennyibe kerülne? Nem tudtok 20.000Ft alatt egy ilyen kiskutyát? Ne legyen 8 hónapnál idősebb...
2012. jan. 24. 18:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
5%

Sziaa háth Tk-at 50-70 alatt tuti nem kapsz de talán itt:

[link]


Bár ezeknek a legtöbbje szaporító.

Menhelyen lehet próbálkozni:)

2012. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%

tenyésztőtől olyan 100 ezer körül (betegségekre szűrt szülőktől)


Ha nem akarsz pénzt áldozni kutyára akkor fajtamentés vagy menhely.

20 ezerből még egy szaporított kutyát se kapsz...csak az oltások, etetés, chip ára több, egy Tesco gazdaságoson nevelt, ismeretlen genetikájú oltott, féreg hajtott, chipezett kiskutya önköltségi ára van talán 20 ezer körül de talán még az is több. (meg persze ha utána van valami örökletes betegsége pl diszplázia akkor pluszban a 100 x ezer a műtétre)


Tudod én is sok mindent szeretnék pl egy Land Rovert mondjuk 200 ezer alatt lehetőleg 3 évnél fiatalabbat....eskü jó gazdája lennék de valahogy ez senkit se érdekel...

2012. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Akiteki ***** válasza:
100%

És még aranyból legyen a póráza is?

Szorozd meg az összeget 5-tel és érdeklődj tenyésztőknél.

2012. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tudnál ennyiért ilyen kutyát szerezni, max. ilyen fajta jellegűt szaporítótól, de szerintem még azok is többért adják és abban a tervuerennek egy jellemzőjét sem fogod megtalálni.

Miért akarsz spórólni azon, hogy az elkövetkező 10-15 évet kivel éled le? Ha tenyésztőtől veszed (hobby 100 e körül már lehet) garantáltan egy fajtára jellemző viselkedésű, tulajdonságú és kinézetű, emellett egészséges kutyád lesz.

2012. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Értem de ha mi féregtelenítjük stb. akkor csak a kutya mennyi lenne mert én láttam ingyen is 8 hónaposat meg 27-ért is de az is jó ha 30k forint de annál ne nagyon legyen több...
2012. jan. 24. 19:29
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Itt senki sem fog neked szaporítókat ajánlgatni!

Ha nem akarsz pénzt kőlteni a kutyádra, ne vegyél. Nem kötelező állatot tartani. Azt meg senki normális ember nem akarja, hogy még egy barom támogassa és eltartsa a szaporítókat, akik voltak olyan kedvesek és telezsúfolták a menhelyeket, gyapiket és utcákat beteg, gyenge, rosszul szocializált és idegileg roncs kutyákkal.

2012. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Ne hülyéskedj már!!! Nem akarok rá költeni??? 30.000 Ft az szerinted nem pénz + az kaja oltás ház játékok stb... ??????? + Akkor én hogyan láttam vagy 50 ilyen kutyát 30 ezer forint alatt ha nincs ennyiért?
2012. jan. 24. 19:37
 8/41 anonim ***** válasza:
93%

Persze, szaporítóktól. De ha tőlük veszel csak beteges, ideggyenge, rosszul tartott kiskutyát kaphatsz, vagyis nem a kutyák érdekeit tartod szem előtt, inkább spórólnál rajta, ergo nem akarsz pénzt költeni rá.

Ha valóban az lenne a fontos neked, hogy segíts úgy általában csak kicsit is az állatokon, akkor vagy menhelyről, vagy fajtamentőktől vagy tenyésztőtől hoznál el kutyát, nem pedig szaporítótól.

Másik kérdésben már egyszer írtam, ha csak egy kutyát megveszel egy szaporítótól, ő másik 10 almot fog helyette lehozni, mert értük miért ne kapna pénzt? Ha meg nem kap, mehetnek a kölykök utcára, menhelyre, földalá, stb.

2012. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ki mondta , hogy szaporítótól akarok???
2012. jan. 24. 19:45
 10/41 Akiteki ***** válasza:
93%

Te mondtad: 30 ezerért ott kapsz, máshol nem.

Visszakérdeznék: TV-d van? A piacon vetted a kínaiaktól 10 ezerért garancia nélkül?

2012. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!