Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lutyám lyme kóros lehet?...

A lutyám lyme kóros lehet? (többi lent )

Figyelt kérdés

A kutyám 3 napja nem eszik és nagyon beteg!MA észre vettem benne egy nagy megszívott kulancsot kivettem azóta eszik stb de nincs sokkal jobban szeruintetek az amire gondolok azaz Lime kór? És ha igen mi a gyógyszer? Sajna az állatorvos most drága választanunk kellet h vagy a kutya v mi fagyunk meg a szüleim inkább megjavítatták a fűtést de a kutyával milesz azt nem tudjuk segyítsetek tanácsot elfogadok!

Jah és a Hülyéktől védjen meg az isten csak komoly választ kérek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2012. jan. 25. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha csúnya, sötét színűt pisil, akkor babéziás a kullancstól, akkor muszáj elvinned állatorvoshoz, különben meg is halhat.


Lyme-kór is orvossal kezelendő, otthon egyedül nem tudod megtenni. Belinkelek egy oldalt, hasznos lehet!


[link]


Mielőbbi gyógyulást kívánok a kutyusnak!

2012. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A Lyme nem jelenetkezik ilyen gyorsan, de lehet babézia és azonnal rohannotok kéne az orvoshoz,mert az nem éli túl.

Majd fizettek később.

2012. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Milyen komoly választ vársz, nem vagyunk orvosok, így látatlanba meg pláne nem tudunk mit mondani, ha a kutya beteg azt állatorvos tudja csak kezelni.

lyme kór kezelésére nincs semmi házi praktika ez egy komoly betegség, nem egy kis seb amit házilag lebetadinozol azt annyi.

Sok állatorvosnál lehet részletben fizetni, vagy kérjetek kölcsön valakitől.

2012. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) :'(
2012. jan. 25. 10:38
 5/19 anonim ***** válasza:

A Lyme kór nem jelentkezik ilyen hamar, bár a babézia is később szokott...De ha mégis fertőződött, és nem viszitek még ma orvoshoz, akkor 1-2 napon belül elpusztul, sajnos ez biztos.

Ha a betegséget valami vírus, vagy fertőzés okozza, akkor orvos nélkül is meggyógyulhat.


De orvos nélkül sok jóra ne számíts:(

2012. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdezd meg az orvost, hogy nem lehetne-e részletekben kifizetni vagy pedig később mikor van pénzed. Lehet, hogyha látja, hogy milyen elszántan szeretnél rajta segíteni akkor adna haladékot!! Szerintem egy próbát megér! Sok szerencsét!!

2012. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Másidik válaszoló pont ettől szerettem volna megkímélni az idegeimet! Nem állatorvosi választ várok csak olyat aki vagy találkozott ilyennel vagy tudja a választ! És kérlek ne ozd az észt köszi :@
2012. jan. 25. 10:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Komoly válasz: mielőtt bármilyen állatot magadhoz veszel fel kell tenned egy kérdést magadnak: Tudsz e biztosítani neki mindig minden körülmények között megfelelő ellátást??


Orvos, sajnos nincs más megoldás.

2012. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
jah és második válaszoló nekem sajna mindig házi praktikáim voltak mivel még nincs saját pénzem a szüleim meg szegények :@ Szal köszi az állatorvosi tippet de nálunk az smuucig :S ÉS kérlek ne oszd az észt több állatot mentettem meg házilag mint gondolnád de Lyme korral még én se találkoztam !
2012. jan. 25. 10:56
 10/19 Akiteki ***** válasza:
100%
A kutyád babéziás. Azért nem eszik mert lázas, étvágytalan. 3 nap után már elég nehezen kezelhető, de ha kap két imizol injekciót, talán még menthető. Ha nem viszed el az orvoshoz, akkor csak egy megoldás marad: kezdj ásni egy gödröt.
2012. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!