Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lutyám lyme kóros lehet?...

A lutyám lyme kóros lehet? (többi lent )

Figyelt kérdés

A kutyám 3 napja nem eszik és nagyon beteg!MA észre vettem benne egy nagy megszívott kulancsot kivettem azóta eszik stb de nincs sokkal jobban szeruintetek az amire gondolok azaz Lime kór? És ha igen mi a gyógyszer? Sajna az állatorvos most drága választanunk kellet h vagy a kutya v mi fagyunk meg a szüleim inkább megjavítatták a fűtést de a kutyával milesz azt nem tudjuk segyítsetek tanácsot elfogadok!

Jah és a Hülyéktől védjen meg az isten csak komoly választ kérek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2012. jan. 25. 10:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Házi praktikával akkor sem lehet minden betegséget meggyógyítani, és főleg beazonosítani a betegséget.

Pénz nincs dokira, akkor egyetlen dolgot tehetsz, imádkozz hogy magától rendbe jöjjön.

2012. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
mi az a lutya?
2012. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A lázát legalább megmérted? Lázmárő gondolom csak akad otthon.
2012. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem a dokival válalja rész letre :( ÉS bocsi a hibért csak ideges vagyok :(
2012. jan. 25. 11:19
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jó :) Vidd minél elöbb.
2012. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

3ra kaptam időpontot de egyre jobban van a pici :)

Jah és ahoz képest tényleg javul már eszik és iszik is a picúr :)

2012. jan. 25. 13:02
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem babesia. Ha az lenne, akkor egyre rosszabbul lenne és nem jobban.
2012. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom volt már babéziás. Egyből véres a vizelet (ez jellegzetessége). Aztán másnap már szinte menni se tudott. Kb. 5-6 nap infúzió volt + injekciók. 8 napig nem evett semmit, csak ivott majd kb. a 9-10. nap kezdett kajálni főtt csirkemellett. Ez kb. 4 éve volt


Sajnos jelenleg (kb. 3 hete derült ki, hogy) vesebeteg. Itt folyt róla egy beszélgetés. http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2558620-veseb..

2012. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Akiteki ***** válasza:
Nem, nem ezzel kezdődik a babézia. Nem vetted észre, hogy a kutyád már napok óta beteg, azért kellett az infúzió is. Időben felismerve és kezelve elég a két imizol és tökéletesen gyógyul a kutya. 3 kutyám kapta el, amíg nem tudtuk meg, hogy a frontline semmit nem ér a kullancsok ellen. Minden alkalommal másképp jelentkeztek a tünetek.
2012. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!