Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fogalmazzam meg a kutyata...

Hogy fogalmazzam meg a kutyatartásra vonatkozó aláírós papírt?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kutyát. Ehhez 50%+1 aláírásnak kell meglenni a házon belül. Ehhez kérnék segítséget. Ti mit írnátok a lapra?
2012. jan. 25. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérelem ebtartás engedélyezéséhez

Alulírott ....., született ..... anyja neve....., szem.ig.szám ......, ....... szám alatti lakos azzal a kéréssel fordulok önökhöz, hogy aláírásukkal szíveskedjenek engedélyezni lakásomban ebtartást. A tartani kívánt eb száma ...... Az állat fajtája ......

keltezés, elköszönés, a kérelmező aláírása

2012. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kutyatartásra vonatkozó papírt, minden tömbház lakosa megkell csinálja? Vagy ez mitől függ? Én is szeretnék tartani kutyát tömbházban....
2012. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy ez házanként változik. Nálunk úgy van hogy 50%+1 aláírás kell. Azt mondták bent a szövetkezetnél hogy igazából alá kell íratni, de ha vennénk anélkül, akkor sem tudnak mit csinálni a lakók ellene. Nálunk úgy van hogy mindenkinek kell aki akar. Bár nincs sok értelme így szerintem. Mondjuk nekünk mázlink van, mert pont tegnap íratta alá egy másik lakó is, szóval nem mi leszünk az úttörők.
2012. jan. 26. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem azt írnám, hogy kérelemmel fordulok,

hanem azt, hogy


X Y (név) C. lépcsőház II/B. hozzájárulok, hogy XXX YYYY (lakik: ___) ilyen típusú kutyát tartson a lakásában.


odaírnám még, amit tudsz vállalni:

A kutyatartó vállalja, hogy az ebet a kötelezően előírt veszettség elleni oltással beoltatja, az eb ürülékét a közös területről és a közterületről felszedi, (a lépcsőházat többször felmossa) stb.

2012. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!