Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van akkora különbség az...

Miért van akkora különbség az amerikai és európai kutyák szőrminőségében?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, mitől annyira más a szőrük, szinte minden fajtában (gyakran sajnos a fajtajellegtől eltérően.)

Pl.:

Angol:

[link]

Amerikai:

[link]


Európai:

[link]

Amerikai

[link]


Még a német juhász is!

Európai

[link]

Amerikai

[link]



Goldenek, cockerek, szetterek még a terriereknél is..

Miért van ez?


(Bocs a hosszú linkekért)


2012. jan. 25. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is csak annyit látok, hogy a szettereknél az egyik háromszor annyi időt töltött a kozmetikai asztalon, mint a másik, és szálanként kivasalták a szőrét. A németjuhásznál én nem látok ilyen szembeötlő különbséget.
2012. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Akiteki ***** válasza:

Németjuhásznál én is csak annyit látok, hogy az amcsi kutya profin van betanítva, akár saját magát is felvezethetné a ringben.

A kozmetika meg ott egy jól működő iparág, muszáj hogy szuperül bemutassák mit tudnak, mert attól veszik a termékeket. Nálunk a kozmetikusok nagyobb részének fogalma sincs a profi szerekről és a megfelelő szőrfelkészítésről.

2012. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!