Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a nagy Happy Dog mánia?

Mi ez a nagy Happy Dog mánia?

Figyelt kérdés
Szinte akárhányszor felmerül egy tápos kérdés, felmerül ez a márka. Ami végülis nem rossz: egy középkategóriás táp. Pedigree, darling...helyett egyértelmű, hogy 100x jobb, de mikor egy sokkal jobb minőségű táp helyett ajánlja valaki azt nem értem. Valaki megmondaná hogy miért is annyira jó egy gabona alapú táp, hogy a sokkal magasabb hús és kevesebb, vagy 0 gabonát tartalmazó tápok helyett ezt ajánlgatja mindenki?
2012. jan. 26. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert az átlag embernek nincs pénze megvenni a royal canint, meg a premium eledeleket, és akkor már inkább egy középkategóriás, de mégse pedigree típusú kajákat vegyen.
2012. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pénztárca függetlenül kérdeztem mert valaki kérdez egy tápot, hogy jó e, ami magasan a HD felett áll erre neki ajánlják a HD-t hogy az milyen jó.

Amúgy elárulom, hogy van olyan RC táp (meg Eukanuba sőt még Acana is) amivel etetni olcsóbb, mint a HD-al, és sok olyan más táp is van, ami szintén jobb minőségű és olcsóbb. Ezáltal az átlag embernek több marad a zsebében a kutyája meg jobban jár.

De azt még mindig nem értem, hogy egy lényegesen jobb táp helyett miért ajánlgatnak Happy Dogot...

2012. jan. 26. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember ajánlja, mert neki bejött. Aztán van, aki ezek után vesz és neki is jó, erre ő is ajánlja.Aztán van, aki olvassa, hogy milyen jó és ő is ajánlja, csak hogy írhasson okosat.

Szóval tágul a kör szépen.

Egyébként ezek a táp ajánlások arra jók, lehet kipróbálni. De azt sokan elfelejtik, teljesen egyéni minden kutya emésztése,a szervezete reagálása. Aztán, ha neki nem jön be, lehet annak a tápnak az ellenzője lesz.

2012. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Leírnád akkor, kérlek, melyek ezek a tápok, amik olcsóbbak és jobbak, mint a Happy Dog? Mi még kölyöktáppal etetünk, de pár hónap múlva váltunk.
2012. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1%

Házi kosszttal kell etetni a kutyát nem ilyen moslék tápokkal. Én kutyám imádja a rántott húst.

Sok buta ember.

2012. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek ez nagyon bevált akkor miért ne ajánlhatná?

nekem például ez az egyetlen amitől nem fosik a kutyám pedig kipróbáltam a legdrágább prémium tápokat. A dokim és a tenyésztő is ajánlotta, és igazuk lett. És én tovább adom az infót hátha másnak is segít. Ez akkora baj

2012. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
70%

Én sem értem, szerintem egyáltalán nem olyan szuper, mint azt elhiszik róla. Ebben a kategóriában negyedébe kerül a magyar gyártású táp, se nem jobb, se nem rosszabb.

Igazad van, egy prémium tápból sokkal kevesebb kell, így az olcsóbb. Néha szoktam én is venni elsősegélyként, ha nem érkezik meg időben a kajánk, akkor az állatorvosunktól gyorsan hozok egyet. De cseppet nem vagyok elájulva tőle.

2012. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Kinek a pap,kinek a papné!


Én tenyésztői szerződést kötöttem velük,már 5. éve etetek a Happy Dog táppal Profi-Line Sportive 26/16.

Semmi negatív tapasztalat és míg a kutyáimnak sincs kifogásuk ellene addig nem is váltok :-)

De ár-érték arányban ha tudtok jobbat (ami nem egyenlő az "ugyanolyannal") akkor talán meggondolom...igaz ez az RC üzletkötőjének nem sikerült.

2012. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

13:03

Teljesség igénye nélkül (középtermetű 20-25kg-os felnőtt kutyára nézve): acana adult,acana lamb&apple,belcando active, belcando dinner,bento kronen happy life, bento kronen medium regular, brit és brit care tápokból szinte az összes,eukanuba adult medium, josera tápok, nutra gold, nutra nuggets, royal canin club cc és energy he, royal canin selection croc, susa tápok

Az ezekkel való etetés mind olcsóbban jön ki, van ami ugyanúgy középkategóriás, de van köztük premium, super premium is és a felsorolást meg még lehetne folytatni :)


13:09

Persze, minden kutya más. Lehet, hogy a tiednek tényleg ez a legjobb, de ez nem feltétlenül igaz az összes többi kutyára. Lehet azt mondani, hogy összetételében nem ez a legjobb, de az én kutyám érzékeny és ez bevált. De azért hasraütés szerűen a jobb, prémium tápok Helyett(!) én nem tenném ajánlanám, max megemlíteném. Vagy ha mégis akkor nem olyan formába hogy az jöjjön le, hogy ez mennyire is egy fantasztikus táp.


14:03

Nekem sehol nincs tenyésztői szerződésem, tenyésztő sem vagyok, úgyhogy nem tudom neked mennyibe kerül így. Amit tudok, hogy egy átlagos vásárló, netről rendelve olcsóbban tudja etetni a kutyáját pl. Brit care tápokkal, mint Happy Doggal. Meg úgy az összes olyannal amit fent említettem.

Amúgy ne érts félre, nem vagyok ellene ennek a tápnak, nem rossz, csak annyira fel lett magasztalva, hogy nem értem. Főleg mert ár/érték arányban egyáltalán nem a legjobb.

2012. jan. 26. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!a Happy Dognak van a Supreme Sensible kategória és az elég jó mivel gabona,szója és vágóhídi melléktermék nélküli,elég magas fehérje tartalommal ami állati és nem növényi.de a többi tényleg nem nagy szám,bár nem rossz.
2012. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!