Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a nagy Happy Dog mánia?

Mi ez a nagy Happy Dog mánia?

Figyelt kérdés
Szinte akárhányszor felmerül egy tápos kérdés, felmerül ez a márka. Ami végülis nem rossz: egy középkategóriás táp. Pedigree, darling...helyett egyértelmű, hogy 100x jobb, de mikor egy sokkal jobb minőségű táp helyett ajánlja valaki azt nem értem. Valaki megmondaná hogy miért is annyira jó egy gabona alapú táp, hogy a sokkal magasabb hús és kevesebb, vagy 0 gabonát tartalmazó tápok helyett ezt ajánlgatja mindenki?
2012. jan. 26. 12:24
1 2
 11/11 Laila Qassam válasza:
Három hónapos spiccem van. Eddig pedigree száraz tápot kapott akitől vettem. Royal Canin száraz tápot vettem neki, mert azt olvastam, hogy nagyon jó. Maci a kiskutyám szereti első falattól. Azóta csak Royal Canin. Bár 2200/ kg. De nekünk Ő családtag, és a legjobbat szeretnénk neki.
2022. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!