Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya mindig a lábamhoz...

Ha a kutya mindig a lábamhoz ér alvás közben (lába, háta) vagy a fejét a lábfejemre teszi és úgy alszik, akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Vezér vagyok,akinek közelében biztonságban érzi magát vagy csak egy kényelmes párna vagyok....a barátom lábánál nem szokott aludni.
2012. jan. 26. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
biztonságban érzi magát melletted
2012. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt ennyiből nem tudom, hogy tényleg vezér vagy-e a kutya számára, de mindenesetre jól érzi magát, ha veled van, örülj neki nagyon.
2012. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
...hát ha jól érzi magát, akkor örülök :)
2012. jan. 26. 21:59
 4/8 Akiteki ***** válasza:

A kutyák szeretnek a főnökhöz bújni alvás közben.

Nálunk ha én nem fekszem még, akkor egymáshoz bújva alszanak.

2012. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kötődik hozzád, ennyiből nem lehet megállapítani, hogy falkavezérnek tekint-e.
2012. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kutya szeret a gazdihoz bújva aludni. Ma reggel frászt kaptam, mert nem éreztem, hogy a kutyám rajtam tehénkedne. Aztán megláttam, hogy bevackolt a térdhajlatom mögé :D
2012. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Előző


aranyos :) Nálunk az ágy tabu...lefekszik az ágy elé, vagy alá bújik és felfedezősdit játszik,amit hangos szimatolással és csatangolással köt egybe :D


Amúgy meg elméletileg "nem az én kutyám" ...de én tudok vele lenni a legtöbbet,mert a párom dolgozik....ő csak meló után,meg szabadnapon tud vele lenni.

2012. jan. 27. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van.Nem akartam,hogy feljöjjön hozzám az ágyra,mert tök szőrös minden,el is aludt a kanapén,aztán azt éreztem éjjel,hogy tök lassan,csendben,óvatosan mászik fel a lábamnál az ágyra.Egyszerűen "nem tudom" leküldeni.
2013. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!