Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
szeretnék közepeset vagy nagyot(kisgyerek van,és nagy udvar,némi tapasztalat adott)25f
2012. jan. 28. 19:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
annyira azért ne legyen ugatós,max jelezzen,amugy csendes legyen:)
2012. jan. 28. 19:19
 12/24 anonim ***** válasza:

azért nem mert amikor vedlik és a kicsi esetleg lenyeli a szőrét vagy valami és a tüdejébe megy könnyen alergiássá válhat a kutyákra ( ezt csak hallottam )

meg egy rövid szőrű esetleg félhosszú PL. a vizsla sokkal jobban passzol egy kisgyerekes családba mert nem vedlenek erősen és rájuk azt szokták mondani hogy 'szagtalan' kutya igaz az utolsó nem indok.

2012. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Akiteki ***** válasza:
75%

A rövidszőrű kutya is vedlik, csak sokkal nehezebb összeszedni a szőrt. A tüdejébe senkinek nem tud kerülni, mert még mielőtt odaérne, fulladásos halál állna be. Ez marhaság.

Kedves kérdező: Talán ha kicsit szűkítenél, hogy milyen fajták tetszenek, könnyebben tudnánk tanácsot adni.

Itt mindenki csak nyomatja a saját kedvencét vagy az épp divatos fajtákat, aztán lehet, hogy totál nem Nektek való, vagy épp látni nem bírod az ábrázatát.

2012. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 orgonafarm ***** válasza:
0%
először készüljetek fel a kutya fogadására jól rágjátok át a témát.tudom ajánlani cesar millan könyveit főként a kutyaneveléssel kapcsolatban.amúgy a beagle golden/labrador retriever, német juhász, westie .ami fontos fajtától függetlenül napi 45 perc séta és az hogy igazán jó tenyésztőtől vegyétek!
2012. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyáltalán nem fontos hogy tenyésztőtől vegyetek. Nekünk két fajtiszta, de nem törzskönyves vizslánk van. Egy szuka, egy kan. Ha egyet akartok a kan könnyebb természetű mint a szuka, ha kettőt szeretnétek, akkor egy ilyen egy olyan. Kettő azért jobb, mert nagyon sokat tudnak együtt játszani, főleg ha nagy a kert. Viszont ásni fognak, az biztos, szinte mindegy milyen fajta. És én a helyetekben mindenképpen ivartalanítanám. Jobb a kutyának, jobb nektek. Sok sikert. Gyerekeknek nagyon jót fog tenni, imádni fogják. Ja, és bátran nézzetek körbe menhelyen is, nagyon édes kutyusok vannak, és egy jó menhelyen felmérik az igényeidet és ajánlanak nektek való kutyát.
2012. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Akiteki ***** válasza:
De igen fontos, hogy tenyésztőtől vegye, ha nem akar magának később sok problémát. Kezdő meg végképp ne vigyen haza egyszerre két kölyökkutyát. Pláne ne kisgyerekes házhoz.
2012. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
A mi kutyáink intelligensek, annak ellenére hogy nem tenyésztőtől vettük őket. Volt némi tapasztalatunk, de nem sok, és a kutyák egészségesek, boldogak. Szeretet kell nekik, finom husi, sok séta és akkor mindegy hogy tenyésztőtől, menhelyről hozod a kutyát. Tenyésztőnél ráadásul a túltenyésztés veszélye is fenn áll.
2012. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Akiteki ***** válasza:
Jaj, kapj már magadhoz kicsit! Túltenyésztés. Tudod egyáltalán, miket írsz?
2012. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez az én véleményem, nem számít hogy mit gondolsz. Te így gondolod, én meg amúgy. Szép napot.
2012. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Akiteki ***** válasza:
Gondolni lehet, de ne terjeszd a butaságot.
2012. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!