Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
szeretnék közepeset vagy nagyot(kisgyerek van,és nagy udvar,némi tapasztalat adott)25f
2012. jan. 28. 19:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon sok a buta ember, és te vagy nagyon okos, de nem csak én gondolom úgy hogy létezik túl tenyésztés.. Lásd kérdés Elmagyarázná nekem valaki milyen az a túltenyésztett kutya? Ezzel lezártnak tekintem ezt a beszélgetést veled.
2012. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Akiteki ***** válasza:

Ja, ha nincs érv, akkor megsértődés a megoldás.

Az, hogy valamit terjesztenek, még attól nem létezik. Nincs olyan, hogy túltenyésztés. Ennyire egyszerű. A tenyésztés egy tudatos tevékenység, amit nem lehet túl csinálni. Ahogyan túl szép vagy túl okos sem lehet senki.

Tehát ha valamit nem tudsz, akkor érdeklődj és ne állítsd be úgy, hogy az egy szentírás, mert úgy gondolod.

2012. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem állítottam semmit be szentírásnak, és nem sértődtem meg. A tapasztalatomat és a véleményemet írtam le. Két kutyánk nem tenyésztőtől van és gyönyörűek, intelligensek, nem mellesleg egészségesek. Lehet, nem létezik olyan szó hogy túltenyészés, de attól még nem feltétlenül a tenyésztőtől vásárolt kutya lehet csak megfelelő. És most már tényleg elbúcsúztam. Szép estét.
2012. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 petrusi ***** válasza:
Én a schnauzert ajánlanám. Nem vedlik, a közép és az óriás még véletlenül sincs túltenyésztve. Rettentően temperamentumos, kiváló házőrző, de a családtagokat soha nem bántaná.Plusz költség viszont kutyakozmetikába hordani, hogy eltávolítsák az elhalt szőröket, ezért nem vedlik. Ha erre nem szeretnél áldozni, akkor nem ajánlom ezt a fajtát. Nagy mozgásigényű, okos, könnyen tanítható fajta.
2012. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!