Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kölyökkutyát vettünk,...

Labrador kölyökkutyát vettünk, a mancsával kapcsolatban mi megengedett?

Figyelt kérdés

Sötét sárga (arany) színe van, apa barna és anya sárga. Apa törzskönyves, anya vadászvizsgás. Én még eddig nem figyeltem a labradorok mancsát. Az megengedett, ha a talpa nem teljesen fekete? És még annyi van, amit eddig szintén nem figyeltem annyira a többi labradoron, hogy elöl a mancsán a körme részénél fehéres a szőzrete. De amúgy rákerestem a képnézőben, és látok ilyen kölyköket. Csak azt nem tudom, hogy ez megengedett, vagy hiba, vagy minek számít?

Kérem csak az írjon, aki ért is hozzá! Nagyon köszi!


2012. jan. 29. 10:11
 1/6 Akiteki ***** válasza:

[link]

Egyébként nem mindegy egy tk. nélküli kutyánál?

2012. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért számít ez? Nem törzskönyves.
2012. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most akkor a kicsi tk-es? mert ha nem akkor tökmindegy.
2012. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, én is olvastam ezt,de arra pont nem ad választ, amit kérdeztem, a kicsi nem törzskönyves, csak az apa. De ezt is írtam fent. Azért érdekel, mert szeretném tudni, ha netán keverék lenne, akkor sem fogom kidobni, ha erre célzott az, aki kérdezte, hogy nem tökmindegy-e. Csak érdekel, hogy megengedett, vagy hiba, vagy épp átvertek. Ennyi. Szoval még mindig az a kérdésem, hogy lehet-e a lábujjainál fehér a lába.
2012. jan. 29. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért vertek volna át? Elfogadtad, hogy nincs törzskönyveztetve, innentől kezdve a kutya fajtatisztaságát firtatni teljesen felesleges.

Egyébként meg nem tök mindegy, hogy fehér-e a szőre a mancsánál? Én a diszplázia miatt jobban aggódnék.

2012. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Mivel a mamának törzskönyve sincs, igen lehet. Sőt, akár zöld is lehet benne, teljesen mindegy.
2012. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!