Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki főz a...

Van itt olyan aki főz a kutyájára?

Figyelt kérdés

Ha igen...


Milyen kutyátok van?Mit főztök neki ,ebből mennyit kap egy nap?


Hogy érdemes az ilyen etetést csinálni?


Köszi előre is.


2012. jan. 29. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi is főzünk a kutyának :DD

Főtthús, lápat, börkét, nyesedéket, máj, csontoshúzok, húsi és 3 naponta kapja ezt :D 1 nap táp, utána ilyen kaja aztán egy jó nagy tálal aztán 3 nap kutyakonzerv, aztán 4 nap ami maradt, meg csont /játszani/ mindenfélét kap :) Német juhász-rotti :D

2012. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam neki főzni. Csirkés üzletből veszek neki dolgokat, épp ami van. Nagyon szereti. D
2012. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én régen főztem nekik. Nagybátyám hentes, mikor otthon laktam ingyen volt a hús nekik. Általában disznó, ill csirkehúst és belsőséget kaptak rizzsel vagy kutyatésztával összefőzve. Fogtam egy jó nagy lábost, beledobáltam az összevágott húst feltettem főni kevés sóval, mikor majdnem kész volt tettem bele zöldséget is (meg mikor szezonja volt almát-körtét), ment bele a rizs/ tészta. Kihűtöttem, adagokra osztottam, az aznapit elöl hagytam, következő 1-2napi ment a hűtőbe, a többi a fagyasztóba. Igaz hétvégente elvett egy fél napot, de 4-5kutyára való mennyiséget kellett akkor főznöm, na meg közben tudtam mást csinálni.

Kutyák szerették, jól néztek ki tőle, nekem kicsit macerás volt, de ennél jobbat megfizetni nem tudtam volna.

Annyit kaptak amennyitől jó kondiban voltak, ezt sajna ki kell tapasztalni.

2012. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kukorica darát szoktam venni a piacon és megfőzöm vizbe, de előtte hagymát dinsztelek zsíron és utána megpirítom a kukoricát felöntöm vízzel és csirkét, ezt-azt teszek bele. Az én kutyám gyönyőrű, csillogó szörű és izmos kis gyönyörűség volt.
2012. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én 4 bernáthegyinek főzök minden nap, napi kb.1,5 kg pulykafarhát (nálunk a CBA-ban 99ft-ért hozzák), meg "kutyatészta" abból is kb. 1,5 kg természetesen maradékot is kapnak, mindenfélét, néha kapnak pluszban tojáshéjat és jó húsban vannak ja és még a tacsi is kap belőle:D
2012. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!