Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye hogy ilyen hidegben nem...

Ugye hogy ilyen hidegben nem jó a kinti kutyának ha beengedem?

Figyelt kérdés
Van egy kinti kutyám. Mindig kint van, de az előbb elkezdett valaki petárdázni meg tűzijátékozni, és mivel szilveszterkor beengedtük, most is be akart jönni. De most ha beengedem, reggel 7kor meg kiküldöm mikor elmegyünk itthonról, akkor csak rossz lesz neki, nem?
2012. jan. 29. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De miért ne fejlődne ki a téli szőrzete, ha egyszer napi 8-10 órát kint van? Meg a szobakutyáknak sem fejlődik ki (nekik tényleg nem) akkor nem lehet velük egész napos kirándulásra menni?

Miután sokan riogattak ezzel rákérdeztem a dokinknál, de ő is azt mondta, hogy ez tévhit, és engedjük be éjjelre nyugodtan. Hiába a szigetelt ház, én nem tudnék egy rövidszőrű kutyát a kertben hagyni éjjelre mikor minuszok vannak. Mióta az eszemet tudom ,a szüleim is mindig beengedték éjjelre a kutyát az előszobába, sose fázott meg egyik sem, sőt én még soha nem is láttam megfázott kutyát, max kennelköhögésest, de az nem a hőmérsékletváltozástól alakul ki.

2012. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!