Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érjem el, hogy a kutyáim...

Hogy érjem el, hogy a kutyáim ne rombolják szét a virágoskertet?

Figyelt kérdés
Az ásásról sikeresen leszoktattuk a kutyákat. Viszont most nővérem cserepekbe tett ki az udvarra "díszítő elemként" virágokat, és ezeket kitépkedik,leszedik a fejét, felborítják. Mit tegyek?
2009. máj. 30. 14:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Tegyél kerítést a virágoskert köré.:) A Spektrumon láttam, hogy ha a kutya rosszat csinál, és például dudálsz, akkor megijed. Eljátszod vele, amikor bemegy a kertbe, és rájön, hogy ezt nem szabad. Bocsi, ha most nem segítettem, de a tévében működik.:))
2009. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A póráz két végén c. sorozatot ajánlom én is minden kutyagazdinak! Hétköznap este szokott lenni (meg délelőtt is).
2009. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kerítést nem engednek a szüleim. És az egész kertet amúgy sem keríthetném le(a cserpesen "össze-vissza vannak", max. ha éjjel-nappal kennelbe lennének. De ezt nem teszem meg velük. De a dudálást kipróbálom.:)
2009. máj. 30. 14:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk csak az alapcsatornák vannak meg. Pedig szivesen nézném:(
2009. máj. 30. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek a kutyusok?tanitsd meg rá.Miénk bent van a házba és ha ásni akarna vagy rombolni a virágokat rászoltam ,mentem vele egy ideig néztem mit csinál és ha "gaztettet akart végrehajtani"rászoltam hogy nem szabad 1 hétbe került és megtanulta már kiengedhetem egyedül...:-)nem garázdálkodik...meg vidd ki sokat sétálni foglalkozz vele sokat had vezesse le az energiáját..sok sikert és jó kutyiást!
2009. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsi kutyizást!:-))
2009. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fél évesek a kutyáim. Utcáról valók, tehát nem tudom pici korukban milyen nevelést kaptak.

Kint szoktak lenni az udvaron, de ha akarnak bejöhetnek. Sajnos este ásnak általában, meg leszedik a virágok "fejét". Sokat vagyok kint velük, játszunk, napi 3-4órát sétálunk+ezen kívül futunk. Tehát szerintem lemozogják az energiájukat.

2009. máj. 31. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Kell nekik valami játék, ennyi. Azzal játszanak, amit találnak. Szólj rájuk keményen, ha a virágokat rombolják, de adj nekik helyette valamit, amit viszont szabad cincálni (konkrétan azután, hogy rájuk szólsz; ha abbahagyták a virág macerálását, dícséretképpen dugd a szájukba a játékot). Vannak nagyon jó erős csomózott kötelek erre a célra, masszívabb labdák, satöbbi.

Sok sikert :)

2009. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!