Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell ehhez tudnia a...

Mit kell ehhez tudnia a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A nagybáttyám mondta hogy van Sóstón egy olyan kutyakiállítás, ahova nem kell törzskönyv, csak oltási kell. Tényleg van ilyen? Naés mit kell tudnia a kutyámnak ahhoz hogy részt vehessen? (ezalatt azt értem hogy milyen parancsokat kell ehhez tudnia)?
2012. jan. 29. 20:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A szocializáció azt jelenti itt, hogy a kutya normálisan tud kommunikálni a fajtársaival, emberekkel, más fajokkal, amiket megismert, nem agresszív, képes beilleszkedni egy társaságba (legyen ember vagy kutya), elfogadni a szabályokat és megfelelni azoknak.
2012. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg én is ilyesmire gondoltam a szocializáció szóval kapcsolatban.
2012. jan. 29. 21:11
 13/20 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy ez hogy van, de ha egy idegen nyúl hozzá itthon a kutyámhoz akkor szinte meg akarja harapni, de ha elvisszük az állatorvoshoz, akkor már engedelmes és nyugodt.
2012. jan. 29. 21:15
 14/20 anonim ***** válasza:
szabad kérdeznem hol lesz ez a kiállítás?
2012. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sóstón de ezt már leírtam.
2012. jan. 29. 21:26
 16/20 anonim ***** válasza:
köszönöm de az országba 4 helyen is van sóstó valami konkrétabban melyik megye?
2012. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében
2012. jan. 30. 18:03
 18/20 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ide írok, de hol vannak még ehhez hasonló kiállítások, és hogy ivartalanított kutyával is részt lehet venni? És az a ´´póz´´ amiben állni szoktak a kutyák kiállításkor azt itt is tudni kell?
2012. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát persze!
2012. jan. 31. 19:30
 20/20 zsuzsabazsa ***** válasza:

Véleményem szerint egy ilyen kiállításon nem nyúlnak a kan kutyák alá, mert olyan mindegy van e here vagy sem , mert szerintem ivartalanított kutyákat is fel lehet vezetni.

Alap engedelmességre mindenképpen szükség van, persze nem szükséges papír sem hozzá.


Lényeg az, hogy bírálható legyen. Vagyis ne legyen agresszív sem a kutyákkal sem az emberekkel szemben.

2012. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!