Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bajok lehetnek, ha az...

Milyen bajok lehetnek, ha az első tüzelésnél fedeztetem a kutyát?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt olvastam,hogy meg kell várni a 3. tüzelést,és is inkább erre hajlok,mert igen gyerek még(10 hónapos boxer,de még nem tüzelt)

Viszont van egy jó ismerősöm,aki kutyákkal foglalkozik és azt állítja,hogy ez hülyeség.

Arra lennék kíváncsi,hogy mik a következményei a korai vemhességnek?


2009. máj. 30. 20:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

könyörgöm,ha igazán szereted a kutyákat legalább a nevét megmondoda menhelynek..hidd el senki nem fog rád hivatkozni,csak tudod az ilyen helyek miatt van tele minden kutyával..

jöhet a mail címemre,amit megírtam,bizalmasan kezelem az ügyet!!!

2009. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
kérlek add meg a nevét,nem kell ide kiírni,többen írták,hogy küld el nekik..
2009. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

elhisszük,hogy jó helyen vannak,mert a rossz gazdinál tényleg job a menhely!!én is önkéntes vagyok!!

kovacs.piroska47@freemail.hu


lehet,hogy lenézek erre a menhelyre is kicsit kutyázni..

2009. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de kizárt,hogy megadjam. Szerintem kicsit félreértettétek a dolgot. Ők soha nem szaporítanak! Ez is csak egy kérés volt,mert nagyon megszerették ők is ezt a kutyát,és így mint a boxik jellemét.És tőle szerettek volna legalább egy kicsit. Nem a menhelyre,hanem maguknak! Ennyi az egész,de majd akkor megmondom nekik is,hogy keresgéljenek a neten árva boxik után,és így tiszta sor...
2009. máj. 30. 21:38
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

már bocs,de felelősségteljes,tájékozott,pláne menhelyvezető,vagy az álladvédelemmel kapcsolatban álló személy ilyet nem kér,hiszen tudja,hogy hány 100ezer a nem kellő,kidobott,gazdira váró kutya és tudja,hogy úgyis mindenki szaporítja tk nélküli ilyen-olyan kutyáját és ezt próbálja megalkadályozni,nem bíztat a szaporításra..

ez a menhely biztos nagyon jó,csak kérdés,mennyi beszélgetnek el az örökbefogadókkal az ivartalanításról az állatvdéelmi helyzetről és ivartalanítják -e a befogadott kutyákat,vagy esetleg az örökbe fogadókat is a szaporításra buzdítják..


ha amit leírtam nem így van,és ennek a menhelyenk a vezetői állatvédö/szerőte emberek,akkor ugyan miért titok a menhely neve??!!

2009. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,tiszteletre méltó a lojalitásod,de hosszú távon a kutyáknak ártasz vele!

Milyen állatvédő az,aki 10 hónapos kutyától kölyköt akar?

2009. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Még két kérdésem van:

ha ennyire megszerették ezt a kutyát,miért nem őt tartották meg maguknak?

Az rendben,hogy nekik egy kölök kell,de mi lesz a többivel?

Szóval ez a történet kicsit sántít...

2009. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Látom itt már nem kell tanács...kicsit elkanyarodtunk a témától. A nagy szuper menhelyekről meg a nagy fajtamentőkről annyit,hogy nagyon jól keresnek a külföldre eladott fajtatiszta kutyákkal! Milyen érdekes,hogy jó pár ismerősöm járt úgy,hogy kiválasztotta a kutyát,azt ígérték,hogy majd viszik,aztán teljesen véletlenül inkább külföldre adták el... Szóval nem kéne ennyire kiakadni,mert egy menhelyes valaki szeretett volna egy kölyköt. Ez csak egy tapasztalat,nem vitát szeretnék szítani. Ezzel le is zárnám. köszke
2009. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az,hogy fajtamentők pénzért adnának külföldre vagy bárhova kutyát,rágalom!

Igen,van,hogy külföldi partnerszervezetek vesznek át kutyákat,pl.azért,mert problémásak vagy helyhiány van itthon.Ezt nem pénzért teszik,ki fizetne egy felnőtt,ivartalanított kutyáért?Ott is van gazdikereső bőven.Gondolkozz,mielőtt baromságokat írsz!

2009. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
48%
Ki mondta,hogy ivartalanítva voltak,papamaci?
2009. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!