Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana vagy Orijen a jobb táp?

Acana vagy Orijen a jobb táp?

Figyelt kérdés
15 hetes Bolognesem van.
2012. jan. 30. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Acana az Orijen olcsóbb változata.
2012. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amelyik a kutyádnak jobban bejön. Nem minden kutya egyforma, más az emésztésük, a belső kémiájuk, némelyiknek ez felel meg jobban, a másiknak meg az. Próbálgasd.

Egyébként igen, az Orijen az Acana egyik változata, sokan jobbnak mondják, de sokan meg leragadtak az Acanánál, mert nekik az is jó, szóval én nem jelentenék ki egyértelműen semmit.

2012. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:

Nekem Royal Canint eszik a kutyám, egyszerűen a többi prémium tápot nem nagyon eszi meg. De igazából elégedett is vagyok vele.

A macska meg Hillst.

2012. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is RC-t eszik de a kettő közül az orijen a jobb :) Vmi olyasmi h az acana szuperprémium változata az orijen.
2012. jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Orijen. Legalább is az enyémek szerint.

De egyébként mind a kettő prémium táp, azt válaszd amelyiket megeszi.

2012. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
vegyél mind a kettőből egy fél kilót és amelyik jobban izlik a kutyusnak! minődségre ugyanaz :) nekünk az Acana bárányos almás jött be
2012. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy a gyártó, az acana a premium, az orijen a superpremium minőséget képviseli. Ezáltal az orijen minőségre jobb, de ha acanát etetsz vele azzal se teszel rosszat.

De elég magas a fehérjetartalmuk így néhány kutyánál ez hasmenést okoz, ilyenkor érdemesebb egy alacsonyabb fehérjetartalmú tápra váltani. Én az acanát próbálnám először ki, mert annak csak 33%-os fehérjetartalma van, az orijennek meg 40%. Először mindenképp egy kis kiszerelést vegyél, abból amelyik szimpatikus és nézd meg hogy reagál rá a kutyád. (Hirtelen tápváltás is hasmenést okoz, folyamatosan válts)

2012. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Orijen jött be. Szintén bolognese kutya.
2012. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!