Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiatal lányok, fiúk! Ti hová...

Fiatal lányok, fiúk! Ti hová teszitek a kutyátokat amíg suliban vagytok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiskutyát, de mivel még suliba járok, addig senki nem lenne vele itthon. Szüleim is dolgoznak. 18/L
2012. jan. 7. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Én otthon hagyom abba a szobába ahol kevés dolog van amit tönkre tudna tenni!!!


Legyen neki játéka,vize és kajája!!

2012. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
olyankor vedd meg, amikor szünet van...egy kiskutyának nagyon sok törődés kell, és legalább másfél hétig egésznapos törődés kell neki, hogy hozzád, és a helyhez szokjon. az én féléves kiskutyám nyáron került ide, kinti kutya, amíg nem vagyok itthon az udvaron jól elvan a jétákaival, és amikor jövök busszal kimegy a kapuhoz, és hatalmas farkcsóválással vár engem.:)
2012. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont nyáron van a szülinapom! :) Max majd júli közepe-augusztusban megyek dolgozni...
2012. jan. 7. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan dolgozni jártam, nem iskolába, remélem ez nem kizáró tényező :) De egész egyszerűen otthon hagytam a kutyát. Persze nem kölyökként került hozzám, pici kutyával ezt nem csinálnám meg. De ha suliba jársz, akkor a nyári szünet elején kell kölyköt venni, és mire megint suliba mész, addigra már jól meglesz egyedül.
2012. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim addig az udvaron alszanak míg nem vagyok itthon. (suli, edzés, lovaglás, barátok stb.)

De minimum napi 2 órát sétálunk. :)

2012. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kutyaajtóval, szabadon jönnek-mennek.
2012. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nyáron kaptam meg a kutyámat, egy kis border colliet, vele rengeteget kellett foglalkozni :)

Mikor visszamentem suliba, rengeteget nyüszizet stb. , mert szorogott. Sőt, este ha egyedül hagytam akkor is... Szétszedte a kertet, és egész éjszaka ugatott.

Miután feljelentettek minket, nehéz volt, de elköltözött papámékhoz. :/ 3 hónapot töltött ott, és mikor visszajött, szorongásnak nyoma sem volt. Azóta otthon hagyhatjuk egyedül is, semmi gond nincs vele. Meg rengeteget tanítgatom, gyakorlunk, mert ő terápiás kutya. :9

2012. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi panelba lakunk kint van az előszobába a helye így amikor nem vagyunk itthon övé az előszoba és a konyha
2012. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért a szeparációs szorongás megoldására vannak vizilizáltabb módszerek is, mint a vidéki kiképzőtábor... Aki terápiás kutyát nevel, annak ezt illene tudnia.
2012. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!