Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El kellett altatni a kutyusunk...

El kellett altatni a kutyusunkat és vizslát szeretnénk majd venni, tanácsok?

Figyelt kérdés
Tacsim volt 14 évig és nagy át gondolások után a vizslánál maradtunk:) Van esély rá, hogy 2-3 hónapos vizsla van menhelyen? Tudom durva kérdés, de még nem voltam sajnos menhelyen nem tudom mennyi kutya van ott és, hogy ott van e esetleg, de benézünk először mindenképp:) Neveléséről szeretnék infókat és oltásokról is hogy máshogy van-e mint egy kisebb testűnél. nem kérek olyan választ ami nem a kérdésemre felel és a rosszindulatú válaszokra sem vagyok kíváncsi!

2012. jan. 31. 20:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most olvasgatok, hogy 12 hetes koráig semmilyen állattal nem érintkezhet? Nekünk van még egy tacsi meg 5 cica is az udvaron:( Nehéz lesz hogy ne érintkezzenek pl 1 hónapig :(
2012. jan. 31. 22:15
 12/16 anonim ***** válasza:

Azt nem kell annyira komolyan venni. Gondolom oltva vannak az állataitok, ha igen, akkor nem nagyon fog elkapni tőlük semmit. Forgalmas, kutyákkal teli helyre ne nagyon vidd, amíg nincs meg a 2.oltása. Amúgy a cipőddel is hazaviheted azt a betegséget, amit kint az utcán kapna el, vagy egy másik kutyától. Figyelni kell rá, de ésszel, azzal, hogy burokba lesz zárva nem lesz jobb neki.

Kérdezd meg az állatorvost majd, ha van a környéken valami járvány ő tudni fog róla. Akkor tartsd otthon, ne sétáltasd, amíg nincsenek meg az oltásai, de a már meglévői állataidtól nem lesz baja.

2012. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ők még fiatalok:

[link]

2012. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :):)
2012. jan. 31. 22:36
 15/16 anonim ***** válasza:

A Fajtamentők elérhetőségei:



Telefon 06309867202

E-mail: magyarvizslasos@gmail.com

Honlap: [link]

[link]

[link]


Szerződéssel, ivartalanítva tudsz tőlük kutyát örökbefogadni. Keresd fel őket, mert szerintem nem minden kutya van fent a honlapjukon. Minden kutyának igyekeznek a megfelelő helyet kiválasztani, tehát csak olyan kutyát fogsz kapni, amelyik más kutyákkal és macskákkal jól kijön. Kölyökre valóban kicsi az esélyed, de ha nem sürgős és tudsz várna a neked megfelelő kutyára, akkor biztosan tuti kutyát fogsz kapni. 1 év körüli kutyából például már jóval több vár gazdira.


A fajtamentőkről tudni kell, hogy kizárólag udvari tartásra nem adnak kutyát, tehát követelmény, hogy éjszaka, télen vagy akár napközben is, bejárhasson a házba.


Én mindenképpen azt ajánlanám, hogy ments meg egy árva vizslát, és ne szaporítótól vegyél, mert ha pénzt adsz ki érte, akkor csak további almok születését fogod támogatni. Nagyon sok a felelőtlenül született kutya, ők kötnek ki végül a fajtamentőknél.

2012. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

kutyasuttogo.com

...a neveléshez...

2012. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!