Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kúszik úgy a kutyám...

Miért kúszik úgy a kutyám mint egy fóka?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban csinálja ezt. Lefekszik,teljesen kinyújtja az első,majd a hátsó lábait, és neki áll kúszni,vagy hogy is mondjam húzza magát,dörzsöli magát a földhöz. Olyan mint egy fóka. Arra gondoltam,lehet lassan tüzelni fog,talán azért csinálja? Vagy csak mókázik?
2009. máj. 31. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha szuka akkor azért csinálja :)...
2009. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jesszus,akkor jön a tüzelés? Szerinted kb. mikor? Nem augusztus körül van a 2. tüzelési szakasz?! Én úgy tudtam...hmmm...azt hittem még van időm az ivartalanításig...:(
2009. máj. 31. 12:38
 3/12 anonim válasza:
Hát :D Az én kutyám is csinálja ( Törpe Tacskó ) De ő csak ha örül :) ugyanezt ahogy leirtad :D És még vicsorít is hozzá miközben kúszik :) Nagyon aranyos! De nem a tüzelés miatt csinálja hanem mert örül :) Legtöbbször akkor szokta ha hazajövök suliból :D Nem jön oda hozzám hanem elkezd kúszni és " vigyorog" =) Mikor oraérek meg a hátára fordul és simizést akar :D Szoval nem biztos hogy a tüzelés miatt van.
2009. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha tervbe volt/van az ivartalanítás akkor csináltasd meg most vagy gond lenne?
2009. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ő nem azért csinálja,mert örül,hanem csak úgy...amikor egyedül van látom az ablakból is azt a hömbölgést. Olyan,mint a aki begyogyózott!Sírok rajta a röhögéstől!:D

Na de visszatérve a témára,szeretném ivartalanítani,csak még nem olyan rég van nálunk a kutya (1 hét),és nem akarok neki még ilyen kaki "welcome" élményt!:)

2009. máj. 31. 12:50
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudom jelent-e az valamit,hogy a puncijából néha ilyen sárgás zöldes cucc lóg ki...az én kutyim már csak ilyen...
2009. máj. 31. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek, hogy viszked a hasa, a mellkasa, és mivel ott nem tudja megvakarni...de ez tényleg csak tipp.

A zöldes izé meg utalhat gyulladásra is, mutasd meg állatorvosnak. Egy új lakót amúgyis illik megmutatni a dokinak, nehogy valami fertőzést vigyen haza amit akár Ti akár a többi állat -ha vannak - elkaphat.

2009. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bakker!Ebből orvos látogatás lesz! Böngésztem a neten,és mindenféle színskálát említ a tüzelés előtt,csak épp a zöldes-sárgát nem.Mióta itt van még nem voltunk vele dokinál,mert pont előtte nézettük meg mielőtt elhoztuk,és elvileg teljesen egészséges,minden oltása megvan.

Erre a francos gyulladásra nem is gondoltam,mert annyira itt lenne már a tüzelés ideje,hogy csak erre fogtam! Most mérges vagyok magamra! Mi van ha szegénykém azért kúszik így,mert viszket neki vagy ilyesmi? pill. Fel is hívom a dokit!

2009. máj. 31. 13:17
 9/12 anonim ***** válasza:

hívd fel a dokit... aztán írjál hogy mi van a kutyusoddal


nagyon szeretheted a kutyádot biztosan jó gazdi vagy... a kutyádnak nagyon jó helye van nálad!!!


aztán írj hogy mi történt

2009. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nos,beszéltem a dokikkal(nem csak egy véleményt szoktam kikérni,biztos ami biztos).Azt mondták valószínűleg kezd ivaréretté válni. Az egyik kérte,hogy nézzem meg papírral,hogy pontosan milyen színű és inkább sárga (Hál' isten). Viszont ha nem,eszik,bágyadt,valószínű lázas akkor van baj,de ez eddig nincs,minden esetre figyelni kell a kisasszonyt,de kedden úgyis elviszem,mert lassan úgyis meg kell beszélni az ivartalanítást is. Köszi a kedves szavakat,igyekszem jó gazdi lenni...
2009. máj. 31. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!