Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van esetleg valahol Pesten...

Van esetleg valahol Pesten olyan hely ahol a veszettség elleni oltást ingyen adják?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 22:46
1 2
 11/20 Akiteki ***** válasza:
2 éve megszűnt a jelentési kötelezettség. Mióta a sorszámozott oltási könyvek vannak, azóta a rendőr elkérheti és ellenőrizheti. Az orvosnak nem kell jelentenie.
2012. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha van olyan hely ahol ingyen oltanak és akkor legalább elvinném oda.
2012. febr. 1. 23:29
 13/20 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha ingyen is nem, de olcsó állatorvost vagy oltási akciót biztos találsz.
2012. febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne ingyen??

Mellesleg csak h tudd,a veszettség elleni oltással együtt fizeted az ebadót,mert abba van beleépítve és e mellé akarnak bevezetni még egy ebadót :/

2012. febr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Akiteki ***** válasza:
79%
Én meg úgy gondoltam, hogy hátha adnak valahol ingyen milka csokit, mert akkor oda mennék. Főleg a mogyorós érdekelne.
2012. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Lesz@rom a milkát. Kisebb gondom is nagyobb annál mint ilyen vacakért álldogálnék sorba, de nagy poén volt remélem te is oda kerülsz hogy az ingyen kaja osztáson ácsorogsz majd sorba.

Az adóval kapcsolatban itt olvastam én is [link]

2012. febr. 2. 14:30
 17/20 Akiteki ***** válasza:

Látod, az ilyen rosszindulatúak szoktak mindig ingyen kunyerálni dolgokat.

Gusztustalan vagy.

2012. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De legalább ebben hasonlítunk!
2012. febr. 2. 17:42
 19/20 anonim ***** válasza:

Nincs és nem is lesz. Ha egy év alatt nem tudsz összespórolni a veszettség elleni oltásra 3-4000Ft-ot, akkor mit fogsz csinálni ha megbetegszik? Hagyod elpusztulni? Egyáltalán ilyen körülmények közt minek neked kutya? Ez felelősség, nem annyiból áll, hogy naponta megsimogatom a buksiját és megérti, hogy most nincs...

A mai világban semmi sincs ingyen, kérdeztél, válaszoltak, miért kötözködsz?

2012. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Mindenki úgy tudja osztani az észt kedves állt barátok!

Te amikor együtt élsz egy kutyával 7 évig és épp sz@rban vagy pár hónapja Te eldobod? Másnak adod? Megérti hogy bocs de nincs oltásra pénz, ezért kell mennie a családjától?

2012. febr. 2. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!