Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyitva hagyott kapu, önsétálta...

Nyitva hagyott kapu, önsétáltató-kitámadó kutya mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nemrég sétáltattam a kutyámat és van egy ház ahol szinte folyamatosan nyitva hagyják a kaput. Eddig fel sem tűnt, hogy van kutyájuk, mert sose volt otthon. Mindig valahol a környéken csavargott, már többször is láttam. De tegnap mikor arra mentünk egyszer csak kirontott, úgy hogy nem is láttuk, mert már vagy 10m-re elhagytuk a házat és hátulról belekapott a kutyámba. Torkom szakadtából ordítottam, így egy kis ijedtséggel megúsztuk és a kutya hazatakarodott. Mit tudok tenni? (problémát a tulajnak próbáltam jelezni, de sötétbőrű 'barátunk' szóba se állt velem, mikor kiderült miről van szó)

Egyrészt nem szeretném ha velem vagy bárki mással ez előfordulna, másrészt elég idegesítő mikor éjjel-nappal ugatnak a kutyák, mert éppen itt kóborol az említett eb.


2012. febr. 2. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szólnék nekik finoman..ha nem segít mennék az önkormányzatra..ha a hivatal sem csinál velük semmit akkor vagy rendőrség vagy állatmentők..
2012. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyi jegyzőnél lakossági bejelentés.
2012. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegyél bejelentést. Csinálj róla meg a kapuról is felvételt képeket, hogy az ajtó állandóan nyitva van és, hogy a kutya kint kószál. Vagy pedig, ha tudsz próbáld meg elkerülni azt a házat. Tudom milyen, nálunk is van egy bolond öregasszony állandóan póráz nélkül sétáltatja a nagytestű elmebeteg kutyáját. Egyszer rárontott az enyémre, szerencsére megúsztuk komolyabb baj nélkül. De viszont azóta mindig van nálam borsspray. Meg én azt csináltam, hogy kifigyeltem mikor viszi ki a kutyát és mi olyankor nem megyünk ki. Ha máshol meglátod a kutyát akkor is rátok támad? Milyen kutyud van? És az milyen kutya?

2012. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!