Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyám lábára?...

Mit tegyek a kutyám lábára? Megsebesült, most viszem állatorvoshoz, de ilyen esős sáros időben valamit szeretnék rá tenni, mert sétálni kell odáig sokat! Mivel kötözzem be hogy ne ázzon át?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát olyannal ami nem ázik át nem tudod. Szerintem adj rá vastagabb zoknit.
2009. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szegény kutyus mi lett vele? rohanj vele a dokihoz... esetleg nem tudsz valami kocsit szerezni?
2009. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudok sajnos a párom dolgozik nem tud minket elvinni, de bekötöztem most neki gézlappal meg egy zacskódarabot ráragasztottam a gézlapra és bekötöztem gézzel szerintem át nem fog ázni, de még ha át is ázna nem megy bele annyi kosz és sár mintha nem lenne rajta semmi! eddig toklász gyanús volt, de most észrevettem egy kisebb vágást az egyik ujjának a párnácskáján (nem tudom pontosan hogy írjam) úgyhogy lehet belelépett valamibe, de már megyünk is az orvoshoz remélem jól meggyógyítja :) köszönöm a gyors válaszokat!
2009. máj. 31. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
drukkolunk a kutyusnak de csak ha nekem is szorítasz a suliba...
2009. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy, remélem neked is úgy fog elsülni mint nekünk! :) hát a házi kötésem lejött már 5 perc után, de szerencsére kiderült, hogy megégette az egyik "párnáját" és most válik le, de alatta már gyógyul úgyhogy le fog esni és rendbe jön :) köszönöm a válaszokat :*
2009. máj. 31. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben zoknit kell a lábára húzni, és ha kell, egy zacskót is a séta idejére. Persze ha hagyod rohangálni, akkor ez leeshet, de alapvetően nem rossz dolog, és látszik, ha már kedz szétjönni, szóval meg lehet előzni, hogy csupa sár legyen a seb.
2009. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért elviszed a dokihoz, vagy már voltatok?
2009. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
voltunk persze, elvittem mert féltem hogy toklász, meg nagyon nyalogatta és sántikált úgyhogy minél előbb akartam, hát sajnos így is 2 napig kellett szegénynek sántikálnia, de szerencsénkre nem toklász! :)
2009. jún. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!