Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfázott a kutyusom?

Megfázott a kutyusom?

Figyelt kérdés

Van kint egy szálkás szōrū tacsi kev a kertben ès reggel amikor hìvtam ki az ólból úgy jött ki h a szemei össze- vissza forogtak,a kutyus minden irányba szaladgált ès a teste teljesen el volt "ferdülve" .

Most már semmi baja sincs futkározik,ugat, játszik a többiekkel ès eszik.

Szerintetek megfázott? Lehet komolyabb baja?

Elōre is köszi!


2012. febr. 3. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Ez inkább ha többször is előfordul inkább kezdődő idegbetegség, de mivel nincs orvosi diplomám ezért nem tudok sokat mondani. Tacskóknál amúgy is elő fordul az ilyen. Én konzultálnék az orvossal.
2012. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kb fèl perc.
2012. febr. 3. 18:27
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...Várjunk még az állatorvossal, lehet hogy csak túl reagáltad és az ébredés utáni nyújtózkodás volt. De lehet hogy nem.
2012. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
fu..:@ mekkora egy szemét vagy:OO Te normális vagy most komolyan??? -20 vagy akárhány fokbakinthagyod akutyádat te normállisvagy?:OO igaza van az elsőnek,ténylegállatkinzóvagy..halood éjszakázz kint te ilyen időben,majd meglátjuk te is megfázol -e ...am sztem vidd el állatorvoshoz ez nemálltalános dolog ,h ilyet csinál a kutya..
2012. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

ne magyarázzatok nekem a süket dumát, mondom probaljatok meg mínusz 20 fokba kint aludni aztán beszélhetünk.

ennyi

2012. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ááá istenem -.. XD Már megint itt a keverés ember és állat között. Te ős, hol van neked akkora bundád mint egy kutyának? A ruháid átfagynak te ész...a kutya bundája nem.

De persze elhiszem hogy sose próbáltál szalmába aludni és még csak fogalmad sincs milyen hatása van a kutyára de se gond. Legalább ne dobálnád itt magad. Na szép napot!


UI: Ja és ne nagyon hirdesd a tudásodat, mert neked lenne szar ha a képedbe röhögnének.

2012. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 petrusi ***** válasza:
Hát, ha te is 10 cm-re lennél a földtől és 5 cm-rel lennél a hideg betontól valami olyan anyagon fekve, amin ha 2-szer megfordulnál, akkor már nem lenne alattad semmi, akkor megnézném, hogy hogyan jönnél ki az ólból(ha egyáltalán kijönnél)!!! TE VAGY AZ ÁLLATKÍNZÓ!!!
2012. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!