Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol és amerikai cocker...

Olivabogyó kérdése:

Angol és amerikai cocker spániel kutyusok gazdái, milyen véleménnyel vagytok a fajtáról? Elképzeljető, hogy beszerzünk egyet.

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2004 decembere óta van spánielünk. 7 év tapasztalat, két kis fickó (a másik 2005 nyarán került hozzánk) Úgyhogy kérdezz bátran, ne fogd vissza magad :)
2012. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szia. Inkább ide írom, bár privátban írtál, de így hátha más is okul.

Szóval nekünk angol cocker van, két kis fickó egyik 7 másikuk 6 éves. Nálunk úgy alakult ki, hogy velünk vannak bent a házban, nincsenek kizárva az udvarra. Velünk alszanak. Ahhoz túlzottan szeretetre méltók, hogy csak ki legyen b...va az udvarra. Létezik olyan, hogy kint van, de nem neki való. Amúgy nagyon kedves, de energikus jószág a spániel. Sok mozgás és feladat kell nekik. Tehát nem díszkutya, hanem sporttárs. Ha már van kutya, akkor azért össze kellene ismertetni vele egy semleges helyen, hogy ne legyen területvédő cirkusz.

2012. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítettél :) megy a zöld:D
2012. febr. 3. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy angol spanink ő benti kutyus panel kutya nagyon szeretetre méltó kis dög állandóan bújuk meg minden de még sem öleb imád dolgozni és egyáltalán nem makacs még nem volt példa rá. És rettenetesen hamar tanul. Én csak ajánlani tudom mindenkinek
2012. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

az összes spánielnek akit eddig megismertem büdös szájszaga volt! szerintetek ez fajtajellemző vagy csak rossz táp és fogkő miatt lehetett?

bocs az offért!

2012. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem 1989 óta spánelem van. Az első arany volt, 13,5 évig élt. A másik most 10 éves, ő blaushimmel. Mindkettő lány. Nekem csak pozitív tapasztalatom van. Kedvesek, szeretetreméltóak, bújósak... Szájszag... na igen. Előfordul! :) De őszintén szólva fogkőlevétel után nem olyan büdi. Viszont nekem mindkettő hajlamos a főgkőre. Kolleganőmnek is van spániele, 14 éves, semmi fogköve nincs. Úgyhogy ez is egyedi "probléma" náluk. :)

Nem választanék más fajtát, nekem a spániel a tökéletes kutya! :)

2012. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! azóta elhoztuk a kutyát és már most imádom:D pedig csak 2 napja van itt.
2012. febr. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!