Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver vagy német...

Golden retriver vagy német juhász?

Figyelt kérdés
Mindkettő szép kutya, melyik lenne a jobb, ha benti kutyának szeretném? Persze vinném sétálni minden nap meg minden ami kell, csak nem tudom hogy melyik lenne jobb?!! Melyik a nyugodtabb fajta?
2012. febr. 4. 17:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
az "off"os válaszoló jól mondja! Mert nem azt írták ,hogy nem kedvelem vagy nem tetszik..hanem azt ,hogy utálom..rühellem. azért egy állatbarát tényleg nem mond ilyet. Nekem Bichon Havanese kutyusom van és hát ugye nem sok hasonlóság van közte a n.j között! Nekem sem a kedvencem az n.j mert a kis testű kutyákat szeretem, de soha nem mondanék egy állatra se ilyet ,hogy Rühellem.. Szóval szerintem ne legyél felháborodva ,hogy ilyet írt neked! Teljesen egyet értek vele! Sajnos Rengeteg Német juhász és egyéb nagy testű fajta kerül az utcára menhelyre mert harap,vad, stb. ezért utálják sokan ezt a fajtát is ..pedig ez soha nem a kutya hibája..hanem egyértelműen a gazdié ;)
2012. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
na igen, és ezek nevezik magukat "állatszeretônek"... én meg az olyan embereket utálom,mint ti, pedig állatbarát vagyok!
2012. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
SOSEM SZOKTAM KÁROMKODNI.. DE.... B ***M*G!!!!!!!! MI AZ, HGY RÜHELLED A KUTYÁKAT????!!! 100% Hogy nem volt németjuhászod, sosem ! ;) Egyik ismerõsömnek van goldem retrivere, hát... Most írhatmám, hogy buta, mint a segg! Biztos, csak aza kutya..... ;) Kicsit nézz utana Rin Tin Tin-nek! A német juhász a legokosabb, legszebb , legsokoldalúbb kutya! Persze az uszkár a legokosabb, második meg a goldi... Én imádok minden fajta kutyát! Állatbarát vagyok. Attól még, hoy az uszkátokat cukimuki kis kiállításon vesznek reszt, meg ilyen trükköket meg tud csinálni, nem biztos, hogy okos! :)) Vedd meg az Arany Kutyakönyvet! A többi kutya még SEHOL nem volt, amikor a német juhász életeket mentett, bombakat kiszagolta, harcban, hÁborúban vett részt. A leghũségesebb kutya. Volt egy katona, aki meghalt és miután eltemették, a német juhászkutyája ott feküdt a sírjánál.
2012. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!