Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya egy életben hányszor...

Egy kutya egy életben hányszor szülhet kölyköket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy egy normál méretű kutya az életében hányszor ellik? Mennyi az egészséges? Van aki többször is szaporítja a kelleténél? Van olyan gazdi/tenyésztő aki nem törődik a kutyával csak a pénz érdekli? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. febr. 4. 20:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
igen van olyan gazdi akit nem érdekel a kutya, úgy hivják őket hogy szaporítók
2012. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Sajnos rengeteg ilyen van. Egy normális tenyésztő egy szukától 4-5alomnál többet nem hoz le. Egy szaporító akár évente 2x is elleti őket.
2012. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Úristen! Köszi a választ! Hogy lehetnek az emberek ilyen kegyetlenek? Én vettem két chihuahuát, direkt ivartalanítottam mindkettőt, pedig szerettem volna kiskutyákat, mert aranyosak, de nem tudtam volna velük mit kezdeni, meg nem akartam hogy a végén baja legyen a kutyusomnak! :) Jól tettem nem? :)
2012. febr. 4. 20:59
 4/23 Mailerdeamon ***** válasza:
Bizony, hogy jól!
2012. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
oké! Elősször hagyni akartam, de aztán elgondolkodtam ezen! Meg nem is lenne szivem a kicsiket megölni!
2012. febr. 4. 21:04
 6/23 anonim ***** válasza:

Azért furcsa elképzeléseid is vannak az ellésről.

Miért kellene megölni a kicsiket?

Amúgy helyesen cselekedtél, hogy ivartalanítottad a kutyáidat.

2012. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem kell őket megölni, csak ha nem tud az ember mit csinálni a kicsikkel, valamikor ezt csinálja.. Ezt a szomszédomról írtam, mert a német juhász kutyája ellet, és lefejezte a kicsiket! Nagyon durva volt! :(
2012. febr. 4. 21:16
 8/23 A kérdező kommentje:
nem láttam, de elmondta! :( Lehet valahol jelenteni, ahol nem néznek érte hülyének?
2012. febr. 4. 21:18
 9/23 anonim ***** válasza:
Utólag már nem tudsz tenni semmit sem sajnos. Bizonyíték nélkül nincs mit tenni.
2012. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
de kár! :(
2012. febr. 4. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!