Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya egy életben hányszor...

Egy kutya egy életben hányszor szülhet kölyköket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy egy normál méretű kutya az életében hányszor ellik? Mennyi az egészséges? Van aki többször is szaporítja a kelleténél? Van olyan gazdi/tenyésztő aki nem törődik a kutyával csak a pénz érdekli? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. febr. 4. 20:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha előre bejelented se fognak nagyon tudni mit csinálni a szomszédoddal, sajnos. Nem tudják bizonyítani, ha fényképeket is csinálsz a brutalitásról, ki fogja azt megmondani, hogy a szomszéd volt? :(
2012. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom! :( Pedig nagyon idegesít, mondtam neki hogy ne tartson így kutyát!Ő is egy ilyen szaporító féle lehet! 2 éves a kutyája már 2-3x ellett! mondtam neki hogy ha nem adja oda egy szerető gazdinak ivartalanítsa a kutyáját, de tudom hogy szaporítani fogja tovább is! Ezek a kölykök kicsit nyomottak lettek! Gyengék, picik voltak állítólag ezért ölte meg őket! Szerintetek nem tudom már ezt valahogy megakadályozni? :(
2012. febr. 4. 21:30
 13/23 anonim ***** válasza:

gondolom nem tervezte az almot, csak próbált megszabadulni a véletlen szaporulattól...

esetleg megpróbálhatnád meggyőzni, hogy egyszerűbb, ha ivartalanítja a kutyát, és akkor többé nem lesz ilyen probléma. ráadásul akkor ebadót se kell fizetnie.

2012. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
igazad van! holnap megpróbálom! esténként ha eszembe jut elalvás előtt azt kívánom hogy az emberek ezt abbahaggyák! Tudom hogy ettől nem lesz jobb, de az önérzetem jobb lesz tőle! Remélem egyszer rájönnek milyen szörnyűséget csinálnak!
2012. febr. 4. 21:37
 15/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen ember eléggé pénzéhes. Mondd meg neki, ha ivartalanítja a kutyáját (aminek kb 2 ebadó az ára), utána nem kell fizetnie az ebadót. Ez általában nyomós érv szokott lenni.
2012. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
oké!
2012. febr. 4. 21:39
 17/23 A kérdező kommentje:
Felhívom telefonon inkább!
2012. febr. 4. 21:40
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát... nem sikerült! Folytatni fogja, és azt mondta hogy az ebadó nem érdekli, a kölykökből szerzett pénzel ki tudja simán fizetni! :( Úgy látszik, ez a helyzet menthetetlen! :'( Köszi a válaszokat! :)
2012. febr. 4. 21:48
 19/23 anonim ***** válasza:

már bocsi, de ha engem este 10-kor felhívna a szomszédom, hogy ivartalanítsam a kutyáimat, akkor nemhogy körberöhögném, de el is küldeném a halál f...ára, amiért ilyenkor zaklat. mégis miből gondoltad, hogy ez hatásos lesz?

szóval mégiscsak direkt csinálja. ez esetben megpróbálhatod kipuhatolózni, hogy chipezve adja-e el őket, és ha nem, akkor feljelenteni.

2012. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
Feljelentheted a NAV-nál(régebben APEH).
2012. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!