Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az rossz ha valaki a száraztáp...

Az rossz ha valaki a száraztápot vizezve adja a kutyájának?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, de haverom szerint úgy sokkal jobb, de nem tudom rábeszélni, hogy ne úgy adja a kutyájának.
2009. jún. 1. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Semmi baja nem lesz a kutyának, könnyebben megemészti, nem dagad bele a gyomrába. Idősebb, és kölyök kutyának meg kimondottan jó, pl. mikor fogzik, és nem tud rágni.A habzsoló kutyáknak is jobb úgy, mert Ők meg nyelik, nem is rágják!Ne foglalkozz vele, biztos udja, mi a jobb a kutyájának! Sőt! Van amelyik kutya csak úgy hajlandó megenni a száraztápot.

Üdv.

2009. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szárazan jobb adni a tápot a kutyáknak, mert rágás közben kicsit megtisztitja a fogakat mivel kemény, ha puha a táp a kutya csak simán lenyeli rágás nélkül.
2009. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én kutyám nem igazán szereti a száraz tápot, szóval úgy hogy csak száraz tápot kapjon, olyan nincs is. De pl. én leves szaftba vagy ilyesmibe szoktam Neki beleáztatni. Úgy sokkal jobban megeszi. Szerintem semmi baja nem lesz tőle? Mégis mi lenne?


A fogait meg edzi mással, amit direkt erre a célra veszek neki.

2009. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. jún. 1. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:

azért nem jó beáztatni, mert a tápokban vitamin van, és a vitaminok nagy része vizben oldodó, tehát a kutya csak vmi pépet kap,amiben semmi vitamin nincs.

Ismerősöm etette igy a kutyáját,de nagyon nem volt szép a szőre, folyamatosan vedlett, és kemény tapintású volt a szőre. Aztán 5 évesen elpusztult a kutya.

2009. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!