Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több mint egy órával evés...

Több mint egy órával evés után is a habzsolás miatt hány a kutya?

Figyelt kérdés

A kölyök kutyám nagyon gyorsan eszik, pedig még napi négyszerre kapja az adagot, de nagyon gyorsan megeszi, és jópárszor egy kis idő elteltével kihány mindent a gyomrából az utolsó cseppig. Ez ugye amiatt van hogy habzsol és nem azért mert beteg vagy ilyesmi, ugye? Féreg nincs benne, csak a kajamaradékot látom benne, semmi furcsát.

Ja és nem ugrabugrál utána annyira, szóval nem hinném, hogy amiatt van.


2009. jún. 1. 15:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy van hogy az éjszaka közepén felébred és öklendezik, de nem jön semmi, csak nyál. (?) Ezek mitől vannak?
2009. jún. 1. 16:03
 2/10 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy a habzsolástól de vidd el a dokihoz csak úgy nem kelsz fel az éjszaka közepén te se hányni vagy igen? vidd el a dokihoz
2009. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jól van, jól van. Nem vagyok felelőtlen gazda, holnap megyünk, csak gondoltam addigis megkérdezem, hátha kapok valami választ.
2009. jún. 1. 17:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg különben is, az embernél semmilyen hányás nem normális, még akkor sem ha habzsol. Nem tudom miért kell rögtön így válaszolni.
2009. jún. 1. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
miért hogyan válaszoltam????
2009. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha nem volt benne kioktató szándék, akkor elnézést kérek. Csak úgy éreztem.
2009. jún. 1. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:

a mi kuytusnk kicsi korában attól is hányt,hogy nem vittük kiidőben pisilni.

közvetlen lefekvés előtt(tehát tvzés,fogmosás stb után,rögtön mielőtt befekszel az ágyba vidd le pisilni..)

ja és heti egy kajáltatást hagyj ki(mondjuk egy estit,mindig más nap),amgí kicsi,aztán később egy egész napot,minden héten,mert a kutyának ragaodozó gyomra van és arra lett berendezve ,hogy nem jut mindennap kajához..

2009. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már nagyon kivinném pisilni, de mégcsak holnap kapja meg a következő oltását. De ha már le lehet vinni, megfogadom a tanácsod!

Jó, ezt a kihagyást is kipróbálom! Köszönöm!

2009. jún. 1. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak azért hány mert gyorsan evett akkor tulajdonképp a kajának (hányásnak) semmi baja és sokszor újra megeszi az több könyv szerint nem baj.
2009. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg, el is kezdte megenni, de én gyorsan rászóltam. Megnyugodtam, köszönöm!
2009. jún. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!