Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálhatnék vacsorára,...

Mit csinálhatnék vacsorára, ha a következők vannak itthon: paradicsom, padlizsán, hagyma, krumpli, rizs, répa, virsli meg egyéb alapdolgok?

Figyelt kérdés
Nem muszály mindegyiknek benne lenni, de totál nincs ötletem, hogy mit főzzek. Köszi a segíséget!
2008. aug. 20. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Salátát? Paradicsom, padlizsán, hagyma, répa, virsli (megsütve). Nekem hirtelen ez jutott eszembe.
2008. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Csinálhatsz egy egyszerű paprikáskrumplit is virslivel. Meg mondjuk paradicsomsalátát hozzá.
2008. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
ha van paprika is, akkor fogod a hagymát, felvágod, megpiritod, hozzáadod a felvágott paprikát, kevés pirospaprikával szint adsz neki, izlés szerint sózod, 4-5 percig kavargatod, közepes lángon, hozzáadod a felkarikázott virslit, 2 perc kavar, mehet hozzá a paradicsom is (ha érzékenyek vagytok a bőrére, azt szedd le előtte), és addig főzd, amig a paradicsom teljesen szét nem folyik. kenyérrel vagy anélkül tálalható, negyed óra alatt kész.
2008. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van tejföl otthon, meg hagyma: karikázd fel a virslit, a hagymát egy kis olajon fonnyaszd meg. Majd húzd félre tűzről rakjál rá egy kis pirospaprikát. Öntsd fel egy kevés, de tényleg kevés vízzel, fűszerezd, majd rakd bele a virslit. Ha felforrt önts hozzá egy bögre tejfölt.

Főzzél rizst, és borítsd rá a virslis akármit... :)

Petrezselyemmel nagyon fincsi.

2008. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ma olyat főztem, amit a harmadik válaszoló írt, csak én sütöttem rá, három felvert tojást. Tojásos lecsó lett belőle:) Vagy rizses lecsót is főzhetsz, ha szeretitek. Vagy rakott padlilzsánt , virsli és rizs közreműködésével, tetejére tejföllel.
2008. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!