Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vélemény az Óriás uszkárról?

Mi a vélemény az Óriás uszkárról?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ritka fajta de akinek van mi a tapasztalat vele??

Jó jelző kutya?? Őriz is ha kell?



2012. febr. 5. 17:35
 1/5 Akiteki ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem őriz semmit és senkit és azért sem szól, ha jön valaki. Társasági kutya, a nevében is benne van, hogy szereti a társaságot.:)
2012. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az óriás uszkárt, régen használták őrző-védő kutyáknak, ez benne volt a 101 Nagykutyában, nézd meg abban minden benne van, most nem találom a linket, de írd be youtube-ba.
2012. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:

az is benne volt, hogy nem sokat ért? :))

Én is kaptam már olyan könyvet, amiben azt írták, hogy a husky rendőrkutya. Vittem is vissza azonnal a boltba, hogy cseréljék ki valami hasznosra.

2012. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondták, én is meglepődtem, mikor ezt mondták, mert egyet ismerek, róla el sem tudom képzelni, hogy jelezzen, max akkor figyelnének fel a gazdái ha a betörőnél labda van és nem akarja eldobni ezért a kutya ugatna, de én csak egyet ismerek, ezért nem tudom, hogy a többi, hogy reagálna egy ismeretlen jelenlétére :D
2012. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó jelző kutya, örző-védőre is tökéletesen alkalmas, használják is ilyen célra, még akkor is, ha olyanok állítják az ellenkezőjét, akik eddig csak képen láttak óriás uszkárt! Én napi rendszerességgel vagyok ilyen kutyák között, úgyhogy láttam és hallottam, hogy milyenek. Azt persze senki se várja, hogy egy ilyen kutya két vállra fekteti a betörő brigádot, de nagyon éberek és ha kell, akkor rá is fognak a betolakodóra. Mivel szobakutyák, ezért a kérdés csak lakáson belüli jelzésre és örzésre értelmezhető, vagy az ÖV munkára kutyaiskolában. Családi ház kertjének az örzésére nem alkalmas.
2012. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!