Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár kép a várva várt Német...

Pár kép a várva várt Német Törpe Pincser alomról. Vélemény? (őszintén)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 1. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a kölykök, szerintem minden rendben velük. Még most picik, minden előfordulhat később. Lehet nem úgy nőnek, mint kellene, de lehet, hogy erős szívós kis dögök lesznek. Ne vegyél mérget semmire, de azért légy optimista, és adj meg nekik mindent, amit csak lehet. egészségükre külön figyelj!
2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Persze mindent megkapnak és heti rendszerességgel nézi a doki őket.
2012. febr. 1. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
aranyoskák! :) szülőkről nincs foto?
2012. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
anya kutyáról van mindjárt mellékelem.
2012. febr. 1. 20:07
 5/8 A kérdező kommentje:
2012. febr. 1. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Szépek! :) Törzskönyvük van? Mert szerintem (bár így nem nagyon látszik,mert kicsik) gyönyörű kölykök lesznek,és érdemes lenne kiállítani őket :)
2012. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen törzskönyvesek.:)
2012. febr. 1. 20:12
 8/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Édesek, mint minden kölyök. A fajtáról gőzöm sincs, elhiszem ha azt mondod, hogy így kell kinézniük:)))
2012. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!