Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miről szóljon?

Szerintetek miről szóljon?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy weboldalt, aminek a témája a kutya. De rengeteg van már, és én valami egyedit szeretnék. Tudtok valamilyen ötletet?

Előre is köszönöm!


2012. febr. 5. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj kényszerből. Akkor rakj ki információt a netre, ha azért teszed, mert te jól informált vagy, és szeretnéd a tudásodat másokkal is megosztani. Szóval szerintem ne szaporítsd az értelmetlen "jajdeszeretemakutyákat, ugyetiis, szeressükegyütt" oldalakat, inkább csatlakozz valamelyikhez.
2012. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálj saját oldalt, ha magadnak vannak ötleteid, amiket ott közzé akarsz tenni.
2012. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Ha itt kérsz tanácsot, akkor nagyon nem lesz egyedi:)))
2012. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

A kutyákról már mindent leírtak, összegyűjtöttek, rendszereztek, ha nincs saját ötleted kár megcsinálni.


Én maximum blogot írnék a saját és ideiglenes kutyáim fejlődéséről. Senkit nem érdekelne, de nem számít. :)

2012. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozz a haziallat.hu cikkíróihoz, szerintem oda sok fiatal ír. Vagy írj blogot, ha van stílusod, nekem ez az egyik kedvencem, a lánykával levelezek is, nagyon aranyos, vidám stílusban ír, szeretem olvasni:

[link]

2012. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!