Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Vajon mi történt vele?

SOS! Vajon mi történt vele?

Figyelt kérdés
Falun lakunk. A kis palotapincsi keverékem benti kutya, de ahogy mindig, játszottam vele a hóba. Ruhát is szoktam rá adni. Egyszer csak elkezdett hangosan nyüszíteni, és felemelte a jobb hátsó lábát. Én meg gyorsan berohantam vele a kazánházba, mert az volt hozzám a legközelebb. Levettem róla a ruhát, mert azt hittem, hogy az szorította el valahogy, de nem. A nagymamám azt mondta hogy fázott a lába. Anyukám meg nem tudja. De a tappancsán meg nem találtam semmit.
2012. febr. 5. 18:57
1 2
 11/15 Akiteki ***** válasza:

Falun sózni? Juj, de pesti vagy:)))

Hideg volt a hó és megijedt. A kutyák irtózatos visítást tudnak levágni, ha valami picit fáj. Ha nagyon fáj, akkor hallgatnak mélyen.

2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nem sózunk!
2012. febr. 5. 20:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jég ment a tappancsába. Vagy kicsípte a só, ha sétáltatok olyan helyen. Ilyen időben egy kicsit bekrémezheted a talppárnáit éjszakára:)
2012. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja bocs, akkor só kilőve:)
2012. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

:D nagyvárosi vagyok, de azért nem pesti :)

Friss volt az élményem.. Joey szegény egy helyben ugràlt-dobàlta magàt a lépcsőhàz ajtaja előtt. Marta a sò a tappancsàt :(

2012. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!