Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terhességi teszt jó a kutyákná...

Terhességi teszt jó a kutyáknál is?

Figyelt kérdés
Haverom, nőstény tüzelő (tüzelés utáni)szuka kutyáját meghágta egy éjszakára befogadott kóbor kan kutya. Nem tudni, hogy sikerült-e a fogamzás, de eszembe jutott a terhességi teszt, csak azt nem tudom működik-e kutyáknál. Szerintetek működik?
2012. febr. 5. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik.
2012. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ivartalanítás viszont tutira működik.
2012. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akiteki ***** válasza:
100%
A teszt emberi hormonra van kifejlesztve. A kutyáknál nem használható. Tuti hogy vemhes, nagy ritkaság ha nem sikerül.
2012. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Tuti hogy vemhes lett a kutya.

Minél előbbi ivartalanítás segít!!

2012. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint kiderült a kutya ivartalanítva volt, mivel még aznap délután felrakták az internetre. De azért köszi a válaszokat .
2012. febr. 6. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Vannak olyan tesztek amelyik működhet, mivel a terhesség minden fajnál ugyanaz a hormon megjelenésével jár. Azok a tesztek amelyek ezt a hormont jelzik, az működik embernél kutyánál macskánál,egérnél borznál...
2012. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:
100%
Reméljük más nem járt arra:))
2012. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akiteki! az attól függ hány órakor :D
2012. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szıa


En kutyakat tenyesztek,es sajnos nem müködık a teszt. Amugy tudod ez erdekes mas ıs gondol erre en eü-ıt vegeztem amugy es nagyon draga kutyaınk vannak ıgy mındıg ızgultam a fedezes utan vajon sıkeresen "vemhesültek-e"? Vettünk ıtt Törökorszagban nekı tesztet megcsınaltuk negatıv lett,en teljesen elkenödtem.baratunk ıs vett az ö kutyusanak mert en mondtam nekı ıs lol :)

es az ıs negatıv lett na akkor elkezdtem gondolkodnı hogy a teszt alapja a HCG hormon amınek ugye a nevebn ıs benne van HUman Corıon Gonadotrophın hormon amı a terhessegkor van csak jelen a nö szervezeteben..Utanaolvastam csak majmoknal müködık melyeknek a DNS allomanya 99%-ban megegyezık az emberevel sajnos kutyaknal nem azota mar nem ızgulok es a kutyam szült 6 gyönyörü es draga kıskutyat..Boldogsag volt a szamomra ıs. Vıszont egyvalamı valoban jo a bulldogoknak human terhessegı vıtamınt adnı az vıszont müködık es ıgy a kıskutyak sokkal egeszsegesebbek lesznek..Közben lattam mar nem aktualıs a kerdesed de azert mar leırtam ha elgondoltam a valaszt,szep napot neked szıa :)

2014. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!