Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért liheg az ölemben a kutyám?

Miért liheg az ölemben a kutyám?

Figyelt kérdés
A kutyám (bichon havanese) szeret az ölembe feküdni,viszont pár perc után mindig lihegni kezd. Arra gyanakodtam, hogy szomjas, de miután iszik ugyanúgy folytatja. Esetleg melege lenne? Köszi a válaszokat előre is.

2012. febr. 5. 02:27
 1/6 anonim válasza:
26%
Lehet, hogy csak perverz... ;)
2012. febr. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Imre Pál válasza:
Azért liheg, mert a kutyák nem tudnak izzadni, úgy mint az ember. Ezért lihegnek a kutyák gyakran. Ez a hőcseréjük.
2012. febr. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy büdös vagy, és ezért nem mer az orrán venni levegőt.
2012. febr. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miből gondolod, hogy szereti ha ölbe veszed?

hogyan kommunikálsz a kutyáddal?

hogyan veszed az öledbe?

2012. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenem... a kutyák nem mindig azért lihegnek mert melegük van, vagy mert szomjasak, hanem mert izgatottak. Egyik ismerősöm havanese péládul imád kocsikázni és ha bent ül már az autóban, szó szerint elégedett fejjel nyugisan liheg. Szerintem a tied csak szeret az öledben lenni, ennyi az egész.
2012. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem azért mert nem kap az orrán levegőt
2012. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!